Connect with us

Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: nieoczekiwany werdykt!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 odcinek 3 (fot. M. Zawada)

Za nami już trzecie spotkanie z programem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobacz co wydarzyło się w odcinku!

Big Day, Madonna i [prawdziwa!] Halina Kunicka!

Vamos a la playa – tym hitem przywitali widzów w ostatnim odcinku programu tego lata Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Potem Łukasz Zagrobelny przeistoczył się w Marcina Ciurapińskiego z Big Day w przeboju lat  „W dzień gorącego lata”. – Wnerwiała mnie ta piosenka dokładnie tak samo jak zawsze to znaczy, że idealnie ją wykonałeś – podsumowała żartobliwie Kasia Skrzynecka. Kasia Ptasińska wylosowała postać Madonny i hit „Holiday”. – Wcale nie żałuję, że to ty występowałaś a nie Madonna tutaj przed nami, bo to naprawdę była wspaniała uczta – powiedziała Małgorzata Walewska.  Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Halinę Kunicką w piosence „Lato, lato, lato czeka”. – Dziękuję – mówiła prawdziwa Halina Kunicka, która gościła w show. – To jest dla mnie święto, że ja tutaj jestem razem z państwem, bo to jest mój ukochany ulubiony program, który zawsze oglądam. I to jest dla mnie prezent, który pani zrobiła śpiewając tak pięknie „Lato, lato…”.  – dodała kierując swe słowa w stronę Emilii. – Każdy twój występ jest niezwykły, magiczny i taki niepozwalający od ciebie oderwać wzroku – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. – Fantastyczne (…). Dziękuję – dodał Paweł Królikowski.  

Calvin Harris, Krzysztof Klenczon, Beata Kozidrak

Z kolei Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Krzysztofa Klenczona w „Historii jednej znajomości”.  Ewelina zebrała od jurorów oklaski na stojąco. – To było po prostu coś niesamowitego – komplementował Ewelinę Kacper Kuszewski. Jeremi Sikorski stał się Calvinem Harrisem w hicie „Summer”. – Wokal wykonany identycznie z naturalnym, naprawdę – oceniła Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska przeszła transformację w Beatę Kozidrak. Zaśpiewała „Piechotą do lata”. – Pokazałaś naprawdę najwyższą klasę wokalną dzisiaj. Wielkie brawa – mówił Kacper Kuszewski.

Aldona Orłowska i Olek Klepacz

Adam Strycharczuk wcielił się w Aldonę Dąbrowską z zespołu Amadeo w piosence „Letni wiatr”. – Odkrywam cię. Jesteś znakomity. Naprawdę to był najlepszy twój występ – podsumowała Małgorzata Walewska. Robert Koszucki przemienił się w Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i wykonał utwór „Lato”. – Byłeś jeden do jednego i ja byłam zachwycona – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Siła głosów

W głosowaniu jurorów najwięcej punktów zgromadziła Ewelina Ruckgaber – 37. Za nią uplasował się Jeremi Sikorski – 24 a na trzecim miejscu – Emilia Komarnicka – Klynstra. Uczestnicy również przyznali kolejne punkty Ewelinie Ruckgaber, która ostatecznie została zwyciężczynią odcinka. Czek na 10 tysięcy złotych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na leczenie Joasi Sufy.

“Gwiazdy” odcinka 4

A w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Kayah, Robert Koszucki – Andrzej Rosiewicz, Łukasz Zagrobelny – Tina Turner, Adam Strycharczuk – Enrique Iglesias, Jeremi Sikorski – Zbigniew Kurtycz, Emilia Komarnicka – Klynstra – Anthony Kiedis, Red Hot Chili Peppers, Ewelina Lisowska – Maluma, Ewelina Ruckgaber – Shania Twain.

Program można zobaczyć w Internecie na platformie IPLA

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect