Connect with us

Polsat

“Love Island”: Randka Sylwii i Franka

W “Love Island. Wyspa miłości” zabawa przeplata się z dramatami Islandersów! Po wczorajszym rozstaniu Agi i Mikołaja w willi zawrzało.

Reklamy
Love Island Franek

W “Love Island. Wyspa miłości” zabawa przeplata się z dramatami Islandersów! Po wczorajszym rozstaniu Agi i Mikołaja w willi zawrzało.

Błędne parowanie?

Nowa uczestniczka bardzo szybko uświadomiła sobie, że wybór Mikołaja podczas ceremonii przeparowania był błędem, ponieważ niespodziewanie między nią, a Pawłem pojawiła się chemia, nad którą nie jest w stanie zapanować. Wydawało się, że rozstanie pary nie wzbudzi w Mikołaju głębszych uczuć. Nie do końca… Już dziś okaże się, że odważne kroki Agnieszki w stronę Pawła wywołają sporo zamieszania. W willi zrobi się naprawdę gorąco! Agnieszka, która wydawała się spokojną i nieśmiałą dziewczyną zaczyna pokazywać pazurki, co zaowocuje burzliwą wymianą zdań z Mikołajem.

Walka Franka

Nowy uczestnik, Franek, także nie składa broni w walce o serce jednej z uczestniczek i szansę na pozostanie w programie. Sylwia, która podczas ceremonii przeparowania wybrała Pawła już wie, że z tej relacji nic nie będzie, ponieważ chlopak bardzo zaangażowal się w związek z Agą. Wolna od zobowiązań i obietnic Sylwia wybierze się na romantyczną randkę z Frankiem… Czy to właśnie z nim spróbuje stworzyć nową parę?

Kto odpadnie z willi?

Na Wyspie miłości nic już nie jest pewne, bowiem mieszkańcy mają świadomość, że wskazując pary z najmniejszą szansą na miłość, niebawem ktoś opuści willę w słonecznej Hiszpanii. Po raz kolejny to widzowie zdecydują kto powinien zostać w programie.

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect