Twoja Twarz Brzmi Znajomo: To Lisowska czy Maluma!?

Ewelina Lisowska brawurowo wcieli się w rolę latynoskiego piosenkarza. Czy Maluma podbije serca jurorów? Ambitne zadanie Na scenie…

Ewelina Lisowska brawurowo wcieli się w rolę latynoskiego piosenkarza. Czy Maluma podbije serca jurorów?

Ambitne zadanie

Na scenie show zobaczymy między innymi: Kayah, Enrique Iglesiasa i Shanię Twain. Pojawi się też kolumbijski wokalista – Maluma. Wcieli się w niego Ewelina Lisowska.  – Ja go kocham całym sercem – zdradza ze śmiechem Ewelina. – Bardzo lubię muzykę latynoską, lubię tańczyć i takie rytmy są bardzo bliskie mojemu sercu – dodaje. To pierwsza transformacja piosenkarki w osobę innej płci.

Męska rola!

– Jestem bardzo ciekawa, jak mi się uda wcielić w mężczyznę, bo na razie mam wrażenie, że nie jestem jeszcze blisko mężczyzny – opowiada Maćkowi Dowborowi.
Ewelina chyba jest zbyt skromna. Zobaczcie fragment show!


Twoja Twarz Brzmi Znajomo dziś, 28 września o godzinie 22:10 w Polsacie lub na www.ipla.tv

Related Posts
Sebastian Stankiewicz Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)
Czytaj więcej

Sebastian Stankiewicz wystąpi w “Tańcu z gwiazdami”

Już gdy był dzieckiem odkrył, że ma talent do rozśmieszania ludzi i … tańca! „Zrób Szekina” – prosili go przyjaciele, a on z powodzeniem udawał ruchy słynnego w latach 80.tych Shakin’a Stevensa. Teraz Sebastian Stankiewicz ma szansę powtórzyć swój taneczny sukces sprzed lat. Aktor wystąpi w 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”!
Total
0
Share