Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: zacięta rywalizacja!

Za nami czwarte spotkanie z show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wydarzyło się na scenie programu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. M. Zawada

Za nami czwarte spotkanie z show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wydarzyło się na scenie programu?

Shania Twain, Andrzej Rosiewicz i Tina Turner.

Pierwsza na scenie wystąpiła Ewelina Ruckgaber jako Shania Twain w utworze „That Don’t Impress Me Much”. – Już samo wejście było wspaniałe. Barwowo bardzo byłaś podobna do swojej bohaterki – oceniła Małgorzata Walewska. Robert Koszucki wcielił się w Andrzeja Rosiewicza w „Czterdzieści lat minęło”. – Masz taki wdzięk, taką lekkość. To był naprawdę przecudny występ, po prostu zakochałam się w twoim wykonaniu – powiedziała Kasia Skrzynecka. Łukasz Zagrobelny stał się Tiną Turner i zaśpiewał „We Don’t Need Another Hero”. Jurorzy oklaskiwali go na stojąco. – Bardzo nieliczni mają na tyle warsztatu, na tyle umiejętności i na tyle swojej osobowości wokalnej, że potrafią ten dynamit Tiny Turner w głosie na scenie odpalić. Duch utworu, duch postaci i ten dynamit, którym jest – to wszystko dzisiaj pokazałeś na scenie – mówił Kacper Kuszewski.

Zbigniew Kurtycz, Maluma i Kayah

Jeremi Sikorski przeistoczył się w Zbigniewa Kurtycza w piosence „Cicha woda”. – Znakomicie sobie poradziłeś z aktorskim zagraniem tej roli – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska wylosowała Malumę i hit „Corazon”. – Ewelinka jest drobniutka jak Napoleon a w sobie ma taką siłę, moc, że może być tym Napoleonem właśnie – powiedział Paweł Królikowski. Utwór „Kiedyś byłam różą” Kayah wykonała Kasia Ptasińska. – Nie było cię widać ani milimetr. Byłaś po prostu kimś innym. Gdybym cię tak zobaczył, to pomyślałbym, że to Kayah tylko troszkę ma chrypkę dzisiaj – komplementował Kasię Kacper Kuszewski.

Boski Enrique, Anthony Kiedis

Adam Strycharczuk zamienił się w Enrique Iglesiasa w „Bailamos”. – Mam poczucie, że po raz pierwszy w 100% odnalazłeś się w tej postaci, którą jesteś (…). To była ta postać, jednocześnie widzieliśmy, że puszczasz do nas oko. Fantastyczna zabawa – powiedział Kacper Kuszewski. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Anthony’ego Kiedisa z RHCP w hicie „Give It Away”. – Emilia to jest bardzo piękne aktorskie działanie – docenił pracę aktorki Paweł Królikowski. Zdaniem jurorów najlepsze wykonanie wieczoru należało do Emilii Komarnickiej – Klynstra.

Zwycięstwo Łukasza

Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą został Łukasz Zagrobelny. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. A w kolejnym odcinku: Jeremi Sikorski – Dawid Podsiadło, Robert Koszucki – Precious Wilson, Eruption, Adam Strycharczuk  – Mick Hucknall, Simply Red, Ewelina Ruckgaber – Zenon Martyniuk, Ewelina Lisowska – Kylie Minogue, Kasia Ptasińska – Prince, Emilia Komarnicka – Klynstra – Billie Ellish, Łukasz Zagrobelny – Krzysztof Krawczyk.

Program możesz zobaczyć dodatkowo na platformie IPLA.TV

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

W rytmie serca 5: dziś wielki powrót!

Już dziś powraca “W rytmie serca” w Polsacie. Co wydarzyło się w życiu bohaterów przez ostatnie pół roku?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już dziś powraca “W rytmie serca 5” w Polsacie. Co wydarzyło się w życiu bohaterów przez ostatnie pół roku?

Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są „oficjalnie” zaginieni, a w rzeczywistości ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego, planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Tymczasem Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub i… znów mają pecha.  

Zobacz serial w Polsacie w niedzielę o 22.05 oraz na www.ipla.tv

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

“Taniec z Gwiazdami” 100 odcinek – galeria, mnóstwo zdjęć!

Zobacz gorącą galerię z piątkowego odcinka show “Taniec z gwiazdami”

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Zobacz gorącą galerię z piątkowego odcinka show “Taniec z gwiazdami”

W piątkowym odcinku “Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” było mnóstwo wspomnień, wzruszeń i radości. W związku z wyjątkowym świętem w studio telewizyjnym pojawiły się gwiazdy i tancerze z poprzednich edycji.

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Dorota w potrzasku!

Już dziś wieczorem w “Zawsze warto” mąż Doroty (Katarzyna Zielińska) przekroczy wszelkie granice!

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już dziś wieczorem w “Zawsze warto” mąż Doroty (Katarzyna Zielińska) przekroczy wszelkie granice!

Jesteś dziwką!

Szef Doroty (Hubert Kułacz) bardzo docenia ją jako pracownika i uważa, że mogłaby się realizować w dziale informatycznym, dlatego wychodzi z inicjatywą i umawia ją na spotkanie w centrali. Dorota (Katarzyna Zielińska) nie ma tam jak dotrzeć, więc Daniel proponuje, że sam ją tam podwiezie. Niestety spotka ich Łukasz (Paweł Ławrynowicz). Będzie wściekły, wpadnie w szał i karze żonie wsiadać do samochodu i wracać do domu! Gdy ta się sprzeciwi i powie stanowczo „nie”, zacznie ją wyzywać i poniżać!

– Niby robota, a tak naprawdę wychodzi z Ciebie zwykła dziwka, która daje na prawo i lewo! – wykrzyczy w pewnym momencie do Doroty.

Daniel nie wytrzyma i uderzy Łukasza pięścią w twarz! Jaki skończy się ta sytuacja?

Zawsze warto w każdą środę o 21:05 w Polsacie i na www.ipla.tv

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne