Bądźmy w kontakcie!

Barwy szczęścia

Barwy Szczęścia: Kłamstwa i pokusy

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

fot. Artrama

Już dziś kolejny odcinek serialu “Barwy Szczęścia”. Co czeka nas w tym tygodniu?

Klara szpiegiem!?!

Hubert (Marek Molak) w premierowych odcinkach odkryje w końcu, dlaczego jego żonę (Olga Jankowska) zatrzymano w USA – i będzie w szoku.
– Nie wierzę… po prostu nie wierzę! Klara została oskarżona o szpiegostwo!
A gdy zobaczy rachunek, który po kilku dniach wystawi mu adwokat z Ameryki – mecenas Sarnecki – naprawdę się załamie.
– Skąd ja niby miałbym wziąć tyle kasy?! On na dzień dobry chce dziesięć patyków! I jeszcze uprzedził, że to tylko na start, bo każda godzina jego pracy kosztuje!

Starania Bożeny

Tymczasem Bożena (Marieta Żukowska) spróbuje namówić Izę (Agnieszka Warchulska), by spotkała się z onkologiem, którego poleciła jej Kasia (Katarzyna Glinka) – doktorem Maciejem Mrozem.
– Musisz skontaktować się z nim jeszcze dzisiaj, jutro nie będzie go w kraju…
– Jasne. Na pewno zadzwonię.
– To wybitny lekarz, Iza, pomógł dziecku mojej przyjaciółki, tobie też na pewno pomoże!
Malarka – zdesperowana – zamiast specjalisty odwiedzi jednak słynnego „uzdrowiciela” z Syberii: Abaja (w tej roli Kajetan Wolniewicz). Bo tylko on obieca jej cud…
– Duży guz. Bardzo duży…
– Wyleczy mnie pan?
– Spokojnie, moje dziecko… Na wszystko jest lekarstwo. Trzeba tylko pozbyć się złych myśli. Złe myśli są jak złe duchy. Zabiorę je z twojej głowy… Będziesz zdrowa, moje dziecko. Już wkrótce będziesz zdrowa…
„Szaman” zabroni chorej przyjmowania leków, praktycznie skazując tym Izę na śmierć. Malarka będzie mu jednak ślepo posłuszna – i wciąż pełna nadziei.
– Mojej kuracji nie możesz zakłócać żadną chemią… Twoje ciało musi być czyste, rozumiesz? To nie żarty, moje dziecko. Jeśli pójdziesz do nich, ja będę bezradny. Umrzesz.
– Nie pójdę, będę się leczyć u pana!
Jak wpłynie na artystkę „cudowna” kuracja Abaja? I co wydarzy się, gdy o chorobie Izy dowie się Łukasz?

Ślub Sebastiana i Dominiki

Z kolei Sebastian (Kacper Krupski) w nowych odcinkach zacznie przygotowania do ślubu z Dominiką (Karolina Chapko) – nieświadomy, że jego narzeczona znów prowadzi podwójne życie i łączy sprzątanie ze striptizem. Dziewczyna rozszerzy zakres „usług”, by spłacić dług, który zaciągnęła u gangstera Mirasa. A jednym z jej pierwszych klientów zostanie Klemens (Sebastian Perdek).
 Tymczasem Kowalski również będzie miał niebezpieczną tajemnicę… Biznesmen zatai przed ukochaną, że nie może mieć dzieci, ale tuż przed ślubem Dominika pozna jednak prawdę. Czy ich związek przetrwa kolejny kryzys?

Zazdrosna Aldona!

A w finale: dwie miłosne „burze”! Pierwsza wybuchnie u Grzelaków – gdy Borys (Jakub Wieczorek) zyska nową wielbicielkę. Nauczycielka Dorota (w tej roli Karina Seweryn) specjalnie dla niego zacznie regularnie odwiedzać „Zdrówko”… A Grzelakowa (Elżbieta Romanowska) od razu poczuje ukłucie zazdrości. Zwłaszcza gdy zobaczy, jak rywalka daje jej mężowi całusa!
– Borys?!
– Aldonko, poznaj naszą nową, stałą klientkę…

Miłość sprzed lat?

Jako drugi w miłosne tarapaty wpadnie za to… Stefan (Krzysztof Kiersznowski)! W kolejnym tygodniu Górka weźmie udział w świątecznym kiermaszu i na imprezie spotka znowu Wiesię (Maria Winiarska).
– Stefan, ale niespodzianka! Nic się nie zmieniłeś!
Przyjaciółka od razu zacznie seniora „czarować” – i nie przestanie aż do chwili, gdy Basia (Sławomira Łozińska) doniesie o wszystkim Walerii (Ewa Ziętek).
– Lepiej pilnuj swoich… „pisanek”!
– Pisanek w sensie… męża?
 A Górka postanowi w końcu zaloty rywalki ukrócić!
– Idź do domu, kochanie… Ja już sobie tu poradzę! A pani czego sobie życzy? Oczywiście, poza moim mężem?

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Nadzieja i zazdrość

Przed nami kolejny tydzień z serialem „Barwy szczęścia”… Co tym razem się wydarzy?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Przed nami kolejny tydzień z serialem „Barwy szczęścia”… Co tym razem się wydarzy?

Tragedia Izy

Iza (Agnieszka Warchulska) podda się w końcu badaniom, które wykażą, że ma chłoniaka i musi przejść operację mózgu. Artystka straci nadzieję i – pewna, że zabieg się nie uda – zacznie błagać Bożenę (Marieta Żukowska), by zajęła się jej córką (Lena Jastrzębska).
– Jeśli umrę… lub jeśli na skutek leczenia zostaną rośliną… chcę, żeby Paulinka trafiła do was. Ona nie ma nikogo prócz mnie… Adoptujcie ją. Obiecaj mi, proszę…
Stańska, wzruszona, spełni prośbę przyjaciółki i znów otoczy małą opieką.
– Twoja mama jest bardzo dzielna i wiem, że będzie walczyć ze wszystkich sił, żeby wrócić do zdrowia… i tutaj, do domu. Do ciebie…
 Kilka dni później Bożena powie o chorobie malarki Kasi (Katarzyna Glinka) – a ta doniesie o wszystkim Łukaszowi (Michał Rolnicki).
– Iza prosiła o dyskrecję, ale teraz to już chyba nieistotne… Iza jest w szpitalu, ma dziś operację… Ma chłoniaka mózgu.
– Ale… jest szansa, że z tego wyjdzie?
– Poprosiła nas o coś… Żebyśmy z Brunem, na wypadek jej śmierci… zaadoptowali Paulinkę.
Jak Sadowski zareaguje na wiadomość, że jego córkę mogą wychowywać obcy ludzie?

Romans Reginy?

Z kolei Regina (Kamila Kamińska) wybierze się na koncert Remigiusza (Piotr Sędkowski) i Eweliny (Olga Berej)… Muzyk zacznie od razu z przyjaciółką flirtować:
– Pięknie wyglądasz… Musiałem ci to powiedzieć, zanim zjawi się tu moja żona!
Tymczasem Białkowska nie będzie już dla koleżanki tak miła.
– Nie poznałabym cię na ulicy… Latka lecą!(…) Remuś mówił, że porzuciłaś sztukę dla mięsa, a teraz dla… mięśni?
Żona „Remusia” zacznie wbijać rywalce kolejne „szpile”, wyraźnie o Reginę zazdrosna.
Gdy bizneswoman wróci do domu, czeka ją kolejna trudna rozmowa – tym razem z Frankiem (Mateusz Banasiuk). Bo on też poczuje przez Remigiusza ukłucie zazdrości.
– On wie w ogóle, że masz chłopaka?
– Oczywiście. Dlatego muszę cię rozczarować… Romansu z Remkiem nie planuję!

Zazdrość Lidii

Miłosna burza wybuchnie także u Morawskich – przez Renatę (Anna Mrozowska). W nowym tygodniu Lidka (Emilia Warabida) wyzna Reginie, jak bardzo jest o dziewczynę zazdrosna.
– Boję się, że ta mała rozbije moje małżeństwo!(…) Jest młodsza, atrakcyjniejsza… A on ani słowem się nie zająknął, że ją zatrudnił. I ciągle tam biega!
Radek (Filip Kosior) spróbuje jednak żonę uspokoić…
– Chciałem jej pomóc, a tobie nic o tym nie wspomniałem… bo po tym wszystkim, po twojej chorobie… chciałem ci oszczędzić stresu!(…) Kocham ciebie i tylko ciebie… Jesteś dla mnie najważniejsza, rozumiesz?
Czy Lidka uwierzy w jego słowa?

Kolejne kłopoty Pyrków

A co spotka w premierowych odcinkach Pyrków? Hubert (Marek Molak) straci znowu pracę, bo show Gawrona zniknie ostatecznie z anteny. I po zakończeniu zdjęć będzie załamany.
– Nie mam kasy na kaucję i adwokata… Wszystko się totalnie posypało!
W finale, by ratować Klarę (Olga Jankowska), chłopak postanowi nawet sprzedać rodzinny dom.
Niespodziewanie, Pyrków odwiedzi jednak Paweł (Mateusz Rzeźniczak)… i zwróci Agacie (Natalia Zambrzycka) wszystkie pieniądze, które zainwestowała w jego film – aż sto tysięcy złotych.
– Nie mam szczęścia ani w kartach, ani w miłości… za to w biznesie nieźle mi idzie. Moja aplikacja zaskoczyła, mam kilka tysięcy użytkowników na całym świecie… a kasa płynie!
Czy dzięki temu Klara odzyska wolność i połączy się z rodziną?

Praca Justina i Patryka

Z kolei Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) na poważnie wezmą się do pracy! Obaj zrobią wszystko, by wymyślone przez nich reality show trafiło jak najszybciej do produkcji. Ale gdy podpiszą umowę z Umińską (Monika Dryl), zmienią nagle zdanie i postanowią nawiązać współpracę z Mariolą (Agnieszka Mrozińska).
A dziennikarka od razu zgłosi weto – pokazując chłopakom, kto naprawdę rządzi w ich zespole…
– Mam gdzieś wasze „nowe okoliczności”! Zaangażowałam się w ten projekt… Zaczęłam walkę o prime time w jesiennej ramówce!
Kilka dni później Justin zacznie za to szukać chętnych na występ przed kamerami i uzna, że najlepsi kandydaci to… Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z Kajtkiem (Jakub Dmochowski)! Cieślakowi pomysł kolegi niezbyt się spodoba.
– Chcesz, żebym wystąpił w twoim reality show? Zwariowałeś? I to jeszcze w takim?!(…) To kompletne dno!
Justin jednak się nie podda…
– Doskonale sprawdzisz się na ekranie i stawiam na ciebie! Jestem ci to winien… Zarobisz sporą kasę, a poza tym… kto wie, czy nie wpadniesz w oko komuś z telewizji?(…) Wiem, że byłbyś świetny! A drugi raz taka okazja może ci się nie trafić…
Czy chłopak przekona Kajtka, by zmienił zdanie? A jeśli tak… jak udział w programie wpłynie na jego związek z Oliwką?

Serial możesz oglądać w TVP2 oraz na www.vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Nowy romans?

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Fot. Artrama

Złamane serca i aresztowanie – zła passa Pyrków w serialu “Barwy szczęścia” trwa!

W kolejnym tygodniu Iwona  (Izabela Zwierzyńska) i Marek (Marcin Perchuć) staną razem na czerwonym dywanie, na Gali Biznesu. A Pyrka założy z tej okazji suknię, która należała przed laty do jej matki…
– Czuję się jak gwiazda filmowa…
– I nawet tak wyglądasz!
 
Po powrocie do domu dziewczyna wyzna za to, spoglądając ojczymowi prosto w oczy:
– Nie wiem, czy wiesz, ale już nigdy nie wyjdę za mąż.(…) Marek Złoty jest tylko jeden. Moja mama miała najfajniejszego męża pod słońcem…

Jak bardzo oboje się tego wieczoru zbliżą… i co wydarzy się następnego poranka?

Patryk i Agata

Z kolei Patryk (Konrad Skolimowski) w premierowych odcinkach znów odwiedzi Agatę (Natalia Zambrzycka) i zacznie błagać ukochaną, by mu wybaczyła. Zachowując się niemal jak wcześniej Paweł (Mateusz Rzeźniczak)…
– Wiem już, że mogę stracić pracę i dobrą opinię, przynajmniej u niektórych… ale ciebie stracić nie mogę! Nie umiem bez ciebie żyć, rozumiesz?

Kłopoty Pyrków

Największe problemy czekają jednak Huberta (Marek Molak)… bo Klara (Olga Jankowska), tuż przed powrotem do Polski, zostanie nagle aresztowana! Pyrka, przerażony, zatrudni od razu mecenas Paszkowską (Olga Bończyk). Marysia (Antonina Niewierowska) trafi za to pod opiekę konsulatu w Nowym Jorku, a później urzędnicy odeślą małą do kraju. O co zostanie w końcu oskarżona Klara i kiedy sama powróci do domu?

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Wybaczenie i zdrada

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Co wydarzy się w przyszłym tygodniu w serialu TVP2 “Barwy Szczęścia?

Łukasz poznaje dziecko

Łukasz (Michał Rolnicki) pozna w końcu bliżej swoją córkę Paulinę (Lena Jastrzębska). Iza Małek (Agnieszka Warchulska) trafi nagle do szpitala i poprosi Bożenę, by odebrała małą z przedszkola. A gdy Stańska (Marieta Żukowska) przywiezie dziewczynkę do hotelu, Paulina od razu podejdzie do Sadowskiego…
– Dzień dobry, pan jest tatą Ksawerego? Czy pan wie, kiedy moja mama po mnie przyjedzie?
– Nie wiem, ale nie martw się, mama na pewno przyjedzie najszybciej, jak będzie mogła!
– A pan nie może ze mną zostać? Proszę…

Tadeusz zrzuca sutannę!


Z kolei ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) porzuci kapłaństwo i poprosi Radka (Filip Kosior), by dał mu pracę.
– Może potrzebujecie pomocnika?(…) Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi…
– Zaraz, chyba nie rozumiem…
– Rozumiesz… Wiem, że to szok, ale zaczynam wszystko od nowa. To już postanowione!

Morawski przyjmie też do swojego nowego lokalu – „Feel Good Bar”- Renatę (Anna Mrozowska). Ale gdy opowie o jej przeszłości Frankowi (Mateusz Banasiuk), ten od razu zgłosi weto.
– Chcesz ją zatrudnić po tym, co wam zrobiła?! Z taką przeszłością?… Nie wiem, czy można jej zaufać…
– Właśnie o to chodzi, że nikt jej nie chce zatrudnić z takimi papierami.
– I ciebie to dziwi?!
– Każdy zasługuje na drugą szansę…

Władek ma kłopoty?

Tymczasem Władek (Przemysław Stippa) zdradzi Darkowi (Andrzej Niemyt), że wpadł na uczelni na trop kolejnej afery – z Bednarkiem w roli głównej.
– Dostałem do recenzji pracę magisterską, której promotorem jest Bednarek.(…) Podobne badania robił kiedyś mój kolega z roku, a jego praca zniknęła z biblioteki naszej uczelni.(…) Porównuję jego badania z badaniami podopiecznego Bednarka – chłopak żywcem przepisał całe fragmenty.
– Czyli twój szef promuje pracę, która jest plagiatem…

Trudne chwile czekają też Julitę (Katarzyna Sawczuk). Lekarz poinformuje dziewczynę, że jej matka wyjdzie wkrótce ze szpitala, ale na razie nie powinna mieszkać sama. Julita, przestraszona, nagle zblednie:
– Czyli… muszę ją wziąć do siebie?(…) Muszę o tym porozmawiać z mężem…
A gdy Józek (Patryk Pniewski) opowie o chorobie teściowej swojemu ojcu, ten również się zaniepokoi.
– A jak ona zrobi krzywdę waszemu dziecku? Nie możecie ryzykować!

W finale Tomek postanowi za to się zemścić i zacznie Mariolę szantażować! Grożąc, że przekaże mediom nagrany przez nich filmik erotyczny.
– Potrzebuję kasy. Pół bańki. Na dalsze leczenie…
– I ja mam ci je dać? Chyba zwariowałeś! Tomek, ty się powinieneś leczyć, ale na głowę! Stalkujesz mnie, wysyłasz wulgarne filmiki, a teraz przychodzisz do mnie z taką prośbą?!
– To nie jest prośba, Mariola…
 – To tylko układ biznesowy. Ty mi dajesz pół bańki, a ja pilnuję, żeby ten filmik nie trafił w nieodpowiednie ręce… Na przykład do magazynu „Szok” i ich portalu. Myślisz, że po takim skandalu nadal mogłabyś pracować w telewizji? W sumie zawsze możesz wrócić do handlu mięsem…
– Jesteś obrzydliwy! Nie wiem, jak mogłam być z takim podłym człowiekiem…
– Tik, tak… Twój czas się kończy jutro!

Co wydarzy się dalej?

Zobacz odcinki na vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne