Bądźmy w kontakcie!

Polsat

“Love Island” – Ceremonia przeparowania – kto opuści willę?

Już dziś wieczorem w “Love Island” czeka nas kolejna ceremonia przeparowania!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już dziś wieczorem w “Love Island” czeka nas kolejna ceremonia przeparowania! Na Wyspie miłości zapowiada się niezłe trzęsienie ziemi! Tym razem to mężczyźni mają głos i zdecydują, które dwie Wyspiarki wrócą do domu.

Czas na przeparowanie!

Ostatni tydzień w  słonecznej Hiszpanii był bardzo emocjonujący. Monika musiała pogodzić się z odrzuceniem Franka, a jej pocieszycielem okazał się Paweł. Nowa para, Sylwia i Mikołaj, spędza wspólnie romantyczne chwile, co oczywiście nie umknęło uwadze czujnych Islandersów. Wraz z pojawieniem się nowych uczestniczek w willi – Kariny, a dzień później Beaty, w willi zawżało! Obie piękne, atrakcyjne blondynki sprawiły, że Wyspiarki jeszcze bardziej wyostrzyły zmysł obserwacji swoich parnerów, szczególnie w przypadku Beti, która jak się okazalo podoba się praktycznie każdemu chłopakowi… Dziewczyny poczuły zagrożenie!  Parę z najdłuższym stażem na Wyspie miłości, Oliwię i Maćka, niespodziewanie dopadł kryzys. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy podczas dzisiejszego przeparowania Maciek wybierze Oliwię, czy może zdecyduje się wybrać Beti?

Które z dziewczyn opuszczą Wyspę młości? Czy będą to nowe uczestniczki – Karina i Beti? A może willę opuszczą dziewczyny, które są w programie od początku?

Oglądajcie “Love Island. Wyspa miłości” już dziś o godzinie 22:15 na antenie Polsatu!

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

W rytmie serca 5: dziś wielki powrót!

Już dziś powraca “W rytmie serca” w Polsacie. Co wydarzyło się w życiu bohaterów przez ostatnie pół roku?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już dziś powraca “W rytmie serca 5” w Polsacie. Co wydarzyło się w życiu bohaterów przez ostatnie pół roku?

Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są „oficjalnie” zaginieni, a w rzeczywistości ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego, planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Tymczasem Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub i… znów mają pecha.  

Zobacz serial w Polsacie w niedzielę o 22.05 oraz na www.ipla.tv

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

“Taniec z Gwiazdami” 100 odcinek – galeria, mnóstwo zdjęć!

Zobacz gorącą galerię z piątkowego odcinka show “Taniec z gwiazdami”

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Zobacz gorącą galerię z piątkowego odcinka show “Taniec z gwiazdami”

W piątkowym odcinku “Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” było mnóstwo wspomnień, wzruszeń i radości. W związku z wyjątkowym świętem w studio telewizyjnym pojawiły się gwiazdy i tancerze z poprzednich edycji.

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Dorota w potrzasku!

Już dziś wieczorem w “Zawsze warto” mąż Doroty (Katarzyna Zielińska) przekroczy wszelkie granice!

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już dziś wieczorem w “Zawsze warto” mąż Doroty (Katarzyna Zielińska) przekroczy wszelkie granice!

Jesteś dziwką!

Szef Doroty (Hubert Kułacz) bardzo docenia ją jako pracownika i uważa, że mogłaby się realizować w dziale informatycznym, dlatego wychodzi z inicjatywą i umawia ją na spotkanie w centrali. Dorota (Katarzyna Zielińska) nie ma tam jak dotrzeć, więc Daniel proponuje, że sam ją tam podwiezie. Niestety spotka ich Łukasz (Paweł Ławrynowicz). Będzie wściekły, wpadnie w szał i karze żonie wsiadać do samochodu i wracać do domu! Gdy ta się sprzeciwi i powie stanowczo „nie”, zacznie ją wyzywać i poniżać!

– Niby robota, a tak naprawdę wychodzi z Ciebie zwykła dziwka, która daje na prawo i lewo! – wykrzyczy w pewnym momencie do Doroty.

Daniel nie wytrzyma i uderzy Łukasza pięścią w twarz! Jaki skończy się ta sytuacja?

Zawsze warto w każdą środę o 21:05 w Polsacie i na www.ipla.tv

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne