“Love Island” – Ceremonia przeparowania – kto opuści willę?

Love Island odcinek 25

Już dziś wieczorem w “Love Island” czeka nas kolejna ceremonia przeparowania! Na Wyspie miłości zapowiada się niezłe trzęsienie ziemi! Tym razem to mężczyźni mają głos i zdecydują, które dwie Wyspiarki wrócą do domu.

Czas na przeparowanie!

Ostatni tydzień w  słonecznej Hiszpanii był bardzo emocjonujący. Monika musiała pogodzić się z odrzuceniem Franka, a jej pocieszycielem okazał się Paweł. Nowa para, Sylwia i Mikołaj, spędza wspólnie romantyczne chwile, co oczywiście nie umknęło uwadze czujnych Islandersów. Wraz z pojawieniem się nowych uczestniczek w willi – Kariny, a dzień później Beaty, w willi zawżało! Obie piękne, atrakcyjne blondynki sprawiły, że Wyspiarki jeszcze bardziej wyostrzyły zmysł obserwacji swoich parnerów, szczególnie w przypadku Beti, która jak się okazalo podoba się praktycznie każdemu chłopakowi… Dziewczyny poczuły zagrożenie!  Parę z najdłuższym stażem na Wyspie miłości, Oliwię i Maćka, niespodziewanie dopadł kryzys. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy podczas dzisiejszego przeparowania Maciek wybierze Oliwię, czy może zdecyduje się wybrać Beti?

Które z dziewczyn opuszczą Wyspę młości? Czy będą to nowe uczestniczki – Karina i Beti? A może willę opuszczą dziewczyny, które są w programie od początku?

Oglądajcie “Love Island. Wyspa miłości” już dziś o godzinie 22:15 na antenie Polsatu!

Poprzedni artykuł

Na dobre i na złe: Nowy start?

Następny artykuł

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Billie Eilish w programie! (wideo)

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić