Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka. Jego reakcja bezcenna. Wideo.


Tak podekscytowanego Michała Szpaka w „The Voice of Poland”
  nie widzieliśmy już dawno. Wszystko za sprawą przyjaciółki wokalisty, która w sobotnim odcinku pojawi się na scenie.

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. Jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie, będzie Violet Oliferuk. 

Co ty tutaj robisz?! – wykrzyczał wyraźnie zaskoczony Michał Szpak po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Po czym podbiegł do Violet i mocno ją przytulił, co możecie już teraz zobaczyć w naszym wideo. 

Michał od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet.

Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra – wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. 

Nie mogłam nic powiedzieć! – tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie. 

Od tamtej pory strasznie się przyjaźnimy i bardzo się uwielbiamy – zdradziła uczestniczka w jednym z wywiadów w ubiegłym roku.

Kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery. 

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu? Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Previous Article

Taniec z gwiazdami: Adam i Hanna już nie zatańczą!

Next Article

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Zagrobelny niepokonany!

Related Posts
Total
0
Share