Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Zagrobelny niepokonany!

Łukasz Zagrobelny po raz kolejny wygrał program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy to pewny kandydat do zwycięstwa edycji?

Łukasz Zagrobelny po raz kolejny wygrał program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy to pewny kandydat do zwycięstwa edycji?

Łukasz Zagrobelny, Billie Eilish i Zenek Martyniuk

W piątym odcinku, pierwszy utwór („Za tobą pójdę, jak na bal”) zaśpiewał Krzysztof Krawczyk, a właściwie Łukasz Zagrobelny. – Petarda, naprawdę – mówił Paweł Królikowski razem pozostałymi jurorami oklaskując Łukasza na stojąco. – Słuchało się tego  z wielką przyjemnością – dodała Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Billie Eilish i wykonała piosenkę „Bad Guy”. – Jesteś tak fantastyczną aktorką, że po raz kolejny stworzyłaś fenomenalną kreację osobowościową i znakomicie udało ci się tę barwę głosu utrzymać, pomimo tego co musiałaś na scenie wykonać – oceniła Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber stała się Zenkiem Martyniukiem w „Przekornym losie”. Również otrzymała owację na stojąco. – Był ten niewymuszony sympatyczny wdzięk, była ta lekka, ale nieprzerysowana nosowość, (…) wszystkie gesty, cudowny kontakt z publicznością, wszystko – brawo! – docenił talent Eweliny Kacper Kuszewski.

Prince, Kylie Minogue i Simply Red

Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Prince’a w „Cream”. Kasię także jury oklaskiwało na stojąco. – Od tego nie można oczu oderwać i ty w tym wszystkim – po prostu profesjonalistka – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Lisowska wylosowała Kylie Minogue i utwór „Spinning Around”. – Ja się ustosunkuję do wokalu, który mam wrażenie jest dużo lepszy od oryginału. (…) Znakomity występ – komplementowała piosenkarkę Małgorzata Walewska. Adam Strycharczuk zamienił się w Micka Hucknalla z Simply Red w hicie „If You Don’t Know Me By Now”. – Zdecydowanie był to najlepszy twój popis wokalny, opartym dźwiękiem od samego początku panowałeś nad każdą frazą – mówiła po występie Małgorzata Walewska.

Dawid Podsiadło, Precious Wilson

Jeremi Sikorski wcielił się w Dawida Podsiadło w „Trofeach”. – Jak słyszę twoją opowieść, gdzie ty możesz pojechać, to chce mi się po prostu rzucić to wszystko i też tak zgubić się ze światem i zacząć działać z tobą właśnie w takiej artystycznej wariacji – powiedział Paweł Królikowski. Robert Koszucki przeistoczył się w Precious Wilson z Eruption i wykonał „I Can’t Stand The Rain”. – Te nogi są warte majątek i powinieneś sprzedać to bardzo drogo – żartował Kacper Kuszewski, śmiejąc się do łez.

Jednomyślna decyzja

Jurorzy przyznali zwycięstwo Łukaszowi Zagrobelnemu. Druga była Ewelina Ruckgaber a trzeci Jeremi Sikorski. Co na to uczestnicy? Podtrzymali decyzje jury i 5. odcinek show wygrał Łukasz Zagrobelny. Swoją nagrodę – czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. A w kolejnym odcinku: Adam Strycharczuk – Freddie Mercury, Robert Koszucki – Tarzan Boy, Ewelina Lisowska – Wiz Khalifa, Kasia Ptasińska – Cleo, Emilia Komarnicka – Klynstra – Kazik Staszewski – Kult, Jeremi Sikorski – Izabela Trojanowska, Ewelina Ruckgaber – Sam Brown, Łukasz Zagrobelny – Grzegorz Turnau.

Related Posts
Total
0
Share