Connect with us
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVP2

Pan Andrzej z widowni „The Voice of Poland” nową gwiazdą sieci?

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy!

Pan Andrzej - The Voice of Poland

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy! 

Śpiewać każdy może!

O tym, że gwiazdą sieci można stać się przez przypadek, przekonał się na własnej skórze pan Andrzej, który podczas nagrań muzycznego show TVP2, zasiadał na publiczności w studiu. Kiedy padło pytanie, kto chciałby zaśpiewać na scenie „The Voice of Poland”, pan Andrzej zgłosił się bez wahania. W świetle reflektorów i przy akompaniamencie zespołu odważny ochotnik wykonał utwór „Nie płacz kiedy odjadę” z repertuaru włoskiego wokalisty Marino Marini, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Szok trenerów!

Efekt? Zachwyt trenerów „The Voice of Poland”, zgromadzonej w studiu publiczności i uznanie setek tysięcy internautów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku występ Pana Andrzeja wyświetlono już ponad 160 tysięcy razy a liczba ta wciąż rośnie. 

Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba 🙂”, „Cudowny głos WOW !”, “Jak Marino Marini w 1961 roku😍”, „jaka odwaga i luz, gratuluję podejścia!”, „Panie Andrzeju mam nadzieję że jeszcze usłyszę ten głos na dużej scenie👍” – zachwycali się internauci w komentarzach. 

Kim jest Pan Andrzej, którego występ poruszył wszystkich?

Wiadomo jedynie, że mieszka w Warszawie i zasiadał na publiczności w kilkunastu programach telewizyjnych. Na profilu pana Andrzeja na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z wieloma polskimi gwiazdami, m.in.: z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą (jurorzy programu „Czar Par”), Pawłem Stasiakiem, Sławomirem Uniatowskim, Agatą Kuleszą, Kingą Preis oraz Piotrem Rubikiem. 

Szansa na karierę?

Według wielu opinii Pan Andrzej powinien wystąpić w zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, która startuje już 7 grudnia w TVP2. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam śledzić pierwsze muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”, które zobaczymy już w nadchodzący weekend. Którzy uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z Afromental będą musieli pożegnać się z programem? Kto dostanie szansę zaśpiewać w odcinkach na żywo? Przekonamy się w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 i na VOD.TVP   

Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

„Szkoła” i „19+” znikają z anteny TVN

TVN 7

Klaudia El Dursi poprowadzi „Hotel Paradise” w TVN7

TVN 7

M jak miłość: Gdy nadciąga burza

Seriale

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Kto wystąpi?

Polsat

Dance Dance Dance 2 od 29 lutego w TVP2!

TVP2

VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

TVP2

Barwy Szczęścia: W sieci intryg

Barwy szczęścia

„The Four. Bitwa o sławę” – nowość wiosennej ramówki Polsatu!

Polsat

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect