Connect with us

TVP2

Pan Andrzej z widowni „The Voice of Poland” nową gwiazdą sieci?

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy!

Reklamy
Pan Andrzej - The Voice of Poland

Występ niepozornego pana Andrzeja w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”, podbija serca internautów! W niespełna dobę filmik z panem Andrzejem wyświetlono ponad 160 tysięcy razy! 

Śpiewać każdy może!

O tym, że gwiazdą sieci można stać się przez przypadek, przekonał się na własnej skórze pan Andrzej, który podczas nagrań muzycznego show TVP2, zasiadał na publiczności w studiu. Kiedy padło pytanie, kto chciałby zaśpiewać na scenie „The Voice of Poland”, pan Andrzej zgłosił się bez wahania. W świetle reflektorów i przy akompaniamencie zespołu odważny ochotnik wykonał utwór „Nie płacz kiedy odjadę” z repertuaru włoskiego wokalisty Marino Marini, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Szok trenerów!

Efekt? Zachwyt trenerów „The Voice of Poland”, zgromadzonej w studiu publiczności i uznanie setek tysięcy internautów. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku występ Pana Andrzeja wyświetlono już ponad 160 tysięcy razy a liczba ta wciąż rośnie. 

Głos jak wyjęty z przedwojennej Polski, dla mnie bomba 🙂”, „Cudowny głos WOW !”, “Jak Marino Marini w 1961 roku😍”, „jaka odwaga i luz, gratuluję podejścia!”, „Panie Andrzeju mam nadzieję że jeszcze usłyszę ten głos na dużej scenie👍” – zachwycali się internauci w komentarzach. 

Kim jest Pan Andrzej, którego występ poruszył wszystkich?

Wiadomo jedynie, że mieszka w Warszawie i zasiadał na publiczności w kilkunastu programach telewizyjnych. Na profilu pana Andrzeja na Facebooku można znaleźć jego zdjęcia z wieloma polskimi gwiazdami, m.in.: z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą (jurorzy programu „Czar Par”), Pawłem Stasiakiem, Sławomirem Uniatowskim, Agatą Kuleszą, Kingą Preis oraz Piotrem Rubikiem. 

Szansa na karierę?

Według wielu opinii Pan Andrzej powinien wystąpić w zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, która startuje już 7 grudnia w TVP2. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam śledzić pierwsze muzyczne Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”, które zobaczymy już w nadchodzący weekend. Którzy uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z Afromental będą musieli pożegnać się z programem? Kto dostanie szansę zaśpiewać w odcinkach na żywo? Przekonamy się w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 i na VOD.TVP   

Reklamy
Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect