“Love Island”: Wyspiarzy odwiedza rodzina!

Już dziś wieczorem Wyspiarzy z “Love Island”czeka niespodzianka! Każdego z sześciu uczestników odwiedzi najbliższa rodzina.

Już dziś wieczorem Wyspiarzy z “Love Island”czeka niespodzianka! Każdego z sześciu uczestników odwiedzi najbliższa rodzina.

Kary rodziców?

Nie obędzie się bez łez, wzruszenia i szczerej rozmowy. Nic dziwnego! Po niemal sześciu tygodniach w willi, bez telefonów, dostępu do internetu, Wyspiarze są stęsknieni za kontaktem z bliskimi. Na chwilę przez finałem będą mogli porozmawiać z kimś z rodziny, kto jest ze świata zewnętrznego i widzi jak uczestnicy radzą sobie na Wyspie miłości.

Czy partnerzy znajdą porozumienie z rodziną swoich wybranków? Czy rodzice i najbliźsi oglądając poczynania swoich dzieci w telewizji mają zastrzeżenia do ich zachowań?

Jak przebiegać będą spotkania?

“Love Island. Wyspa miłości” juz dziś o godzinie 22:15 na antenie Polsatu i na www.ipla.tv

Related Posts
Miss Supranational 2018 (fot. Polsat)
Czytaj więcej

Festiwal Piękna 2018: Najpiękniejsze kobiety świata nagrały teledysk (wideo i zdjęcia)

Nagranie energetycznego teledysku w konwencji lip dub ponad siedemdziesięciu dziewczyn było dla nich nie lada wyzwaniem. Uczestniczki musiały zsynchronizować poruszanie swoimi ustami z tekstem piosenki „Footloose” i doskonale zgrać się między sobą. Nagranie dubla nie  wchodziło w grę. Czy stanęły na wysokości zadania? Zobaczcie fragment klipu i przekonajcie się sami!
Total
0
Share