Connect with us

Polsat

Polsat: “Wydarzenia” świętują 15. urodziny!

Dokładnie 11 października 2004 roku w telewizji Polsat zostało wyemitowane pierwsze wydanie „Wydarzeń”.

Reklamy
Dorota Gawryluk_Bogdan Rymanowski

Dokładnie 11 października 2004 roku w telewizji Polsat zostało wyemitowane pierwsze wydanie „Wydarzeń”.

W ciągu  15 lat „Wydarzenia” zdobyły zaufanie widzów i dziś należą do najważniejszych najpopularniejszych programów informacyjnych w polskiej telewizji. Według badań „Wydarzenia” są uznawane za najbardziej obiektywny serwis informacyjny w Polsce.

Już 15 lat, codziennie „Wydarzenia” zapewniają milionom widzów w Polsce dostęp do prawdziwych i uczciwych informacji. Najlepszy zespół dziennikarski w Polsce, najbardziej zgrany i oddany swojej pracy, przygotowuje dla milionów Polaków informacje z kraju i ze świata, tak aby w niecałe 30 minut przekazać wszystko co najważniejsze. Poza przekazywaniem najważniejszych informacji z kraju i ze świata, redakcja dużo miejsca poświęca również sprawom społecznym. Do dzisiaj wyemitowano prawie 5,5 tysiąca wydań głównych „Wydarzeń”, co daje 165 tysięcy minut programu.

Wspólne urodziny

„Wydarzenia” to nie tylko marka, która przez te 15 lat zdobyła renomę i trwale zapisała się w historii telewizji. To przede wszystkim ludzie, którzy na tę renomę pracuję i codziennie tę historię tworzą. Wiele osób pracuje w redakcji „Wydarzeń” od samego początku co pokazuje jak bardzo są do nich przywiązani. Gdyby nie ich ogromny wysiłek nie bylibyśmy w tym miejscu co dzisiaj za co wszystkim bardzo dziękuję. Ogromne podziękowania należą się także widzom, którzy codziennie zasiadają przed telewizorami i spośród serwisów informacyjnych wybierają właśnie „Wydarzenia”, które powstają właśnie dla nich – ­mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Dla redakcji najważniejsza jest jednak ocena widzów, a Polacy od lat oceniają „Wydarzenia” jako najbardziej obiektywny serwis informacyjny w Polsce. To także jeden z najpopularniejszych programów emitowanych codziennie w Polsacie.

Drugi program informacyjny Polsatu

Główne wydanie „Wydarzeń” obecnie prowadzą Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski, a także Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek.

Od samego początku marki „Wydarzenia” na rynku, widzowie mogą również oglądać wydanie popołudniowe tego serwisu, które obecnie jest emitowane o 15:50 od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu i Polsatu News. Natomiast od 2016 roku przygotowywane są również „Wydarzenia Wieczorne”, które można śledzić w Polsacie News codziennie o 21:50.

Przed „Wydarzeniami” przez 11 lat w Polsacie nadawane były „Informacje”, pierwszy program informacyjny Telewizji Polsat.

Program “Wydarzenia” można obejrzeć na stronie www.ipla.tv

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect