Taniec z gwiazdami: Leszek Miller na parkiecie!

Prawdziwa niespodzianka. Znany polityk Leszek Miller już w piątek zatańczy na parkiecie ze swoją wnuczką Moniką Miller!

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?

Polityk na parkiecie!

To wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. I tak Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a  Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie „Yesterday” grupy The Beatles. Nie jest tajemnicą, że dziadek jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem.

– Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich.

– powiedziała Monika w jednym z wywiadów.

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryje przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent? O tym przekonamy się już w piątek. Nie możecie tego przegapić!

Leszek Miller i jego wnuczka Monika Miller po nagraniu show “Taniec z gwiazdami”
Poprzedni artykuł

"M jak miłość: Problemy z sercem

Następny artykuł

M jak miłość: Paragraf kontra kindżał!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić