Taniec z gwiazdami: Magda Bereda nadal w grze!

Przez niemal wszystkie odcinki show “Taniec z gwiazdami”występy młodej piosenkarki oceniane były najsurowiej.

Magda musiała zmierzyć się z ostrą krytyką jurorów ale wszystkie opinie starała się przyjmować z uśmiechem. W dzisiejszym odcinku może liczyć na pomoc nie tylko swojego tanecznego partnera ale i mamy.

Mocne opinie

– Postępu nie widzę. Nie widzę poprawy. Mam całą listę błędów wypisanych. – mówiła po jednym z tańców  Beredy Iwona Pavlović. Jednak nie tylko jej słowa bolały Magdę. Internauci pozwalali sobie czasem na bardzo okrutne komentarze pod jej adresem. Influencerka początkowo wszystko przyjmowała na spokojnie. W końcu przyznała, że słowa potrafią zranić i ją. – Odważyłam się powiedzieć, że też jestem człowiekiem, który czasem się przejmuje. Odważyłam się powiedzieć, że czasem czuję się z tym fatalnie. – przyznała Bereda na swoim kanale w internecie. Wsparcie wiernych fanów pomogło i na twarz Magdy powrócił uśmiech.

Wsparcie Kamila

Na szczęście dla niej zawsze może liczyć na pomoc Kamila Kuroczki. Tancerz nie tylko cierpliwie uczy jej choreografii ale i wierzy w dziewczynę bardziej niż ona sama. Tym razem jednak zobaczymy Magdę nie tylko w parze z jej tanecznym partnerem ale i mamą. Podczas drugiego występu dzisiejszego wieczoru, każdy z uczestników zaprezentuje się z kim bliskim. Magda wybrała mamę, z którą zatańczy brazylijską sambę. – Podziwiam Magdę za jej odwagę, upór i siłę. – powiedziała mama piosenkarki, nie ukrywając, że sama bardzo boi się występu na żywo. Jak wypadną? O tym przekonamy się już wieczorem!  

“DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat

Previous Article

Przyjaciółki: Inga i Maks na tropie pedofila?!

Next Article

Gwiazdy na wernisażu Agaty Serge

Related Posts
W rytmie serca - odcinek 32 (fot. Polsat)
Czytaj więcej

W rytmie serca: Nowa gwiazda Monika Krzywkowska w obsadzie! [video]

W kolejnym odcinku gościnnie wystąpi Monika Krzywkowska. Wcieli się w dziennikarkę Mirę, która do Kazimierza przyjedzie razem z synem Sebastianem (Oliwier Kozłowski). Pani redaktor weźmie „na celownik” lokalny zakład utylizacji – podejrzewając, że nielegalnie składuje groźne odpady. I poprosi doktora Zycha (Piotr Fronczewski), by udzielił jej krótkiego wywiadu.
W rytmie serca sezon 3 (fot. Polsat)
Czytaj więcej

“W rytmie serca”: Dziś wielki powrót na ekrany!

Trudno sobie wyobrazić niedzielne wieczory bez bohaterów serialu „W rytmie serca” i malowniczych plenerów Kazimierza Dolnego. A w nim - tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. W trzecim sezonie najpopularniejszego serialu Polsatu ostatnich lat, Marysia i Adam poczują cierpki smak zazdrości, Weronika będzie toczyć walkę z samą sobą, a Edek Wilczyński zmuszony zostanie do podjęcia jednej z najtrudniejszych życiowych decyzji.
Total
0
Share