Connect with us

TVP2

Tadeusz Seibert z “The Voice of Poland” dostrzeżony za granicą!

Tadeusz Seibert uczestnik jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2 znalazł się w zestawieniu najlepszych występów “The Voice”. Razem z nim wyróżniono wokalistów m.in. z amerykańskiej, greckiej i indonezyjskiej edycji „The Voice”.

Tadeusz Seibert
Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert uczestnik jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2 znalazł się w zestawieniu najlepszych występów “The Voice”. Razem z nim wyróżniono wokalistów m.in. z amerykańskiej, greckiej i indonezyjskiej edycji „The Voice”. 

Międzynarodowa gwiazda?

Na oficjalnym kanale The Voice Global na YouTube, pojawiła się niedawno kompilacja najlepszych występów uczestników z różnych edycji muzycznego show. Wśród nich możemy obejrzeć występ Tadeusza Seiberta z „Przesłuchań w ciemno”, w trakcie których zaśpiewał przebój Kamila Bednarka „Spragniony”. To bez wątpienia ogromne wyróżnienie dla talentu Seiberta. Tym bardziej, że kanał The Voice Global ma ponad 5 milionów subskrybentów i ponad miliard dwieście milionów wyświetleń wszystkich filmów! Obok Polaka możemy obejrzeć występy uczestników z Grecji, Indonezji, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii i Rumunii. 

Bitwa w ringu

Wyróżnienie nie czyni jednak Tadeusza Seiberta wygranym. Już dziś wieczorem wokalista, który przed laty dał kosza Margaret, zmierzy się na muzycznym ringu z Martyną Kowalik. Duet z drużyny Margaret zaśpiewa utwór „Never Tears Us Apart” zespołu INXS, a fragment ich występu już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Kto przejdzie do kolejnego etapu programu – Nokautu? Dowiemy się już dziś o 20:05 w TVP2. W ostatnim etapie przed odcinkami na żywo na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewa 28 uczestników.

Avatar
Written By

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

„Szkoła” i „19+” znikają z anteny TVN

TVN 7

M jak miłość: Gdy nadciąga burza

Seriale

Dance Dance Dance 2 od 29 lutego w TVP2!

TVP2

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Kto wystąpi?

Polsat

Barwy Szczęścia: W sieci intryg

Barwy szczęścia

VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

TVP2

„The Four. Bitwa o sławę” – nowość wiosennej ramówki Polsatu!

Polsat

„Klangor” nowy serial CANAL+

Canal+

Kto to kupi? od marca w TTV

TVN

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect