“Taniec z gwiazdami”: Ola Kot i Tomek Barański już nie zatańczą!

Wygląda na to, że najbardziej zachwycili Monika Miller i jej dziadek Leszek Miller. A kto Wam się najbardziej podobał?

Wczorajszy odcinek “Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” był wyjątkowy, ponieważ uczestnicy programu wystąpili na parkiecie nie tylko ze swoimi tanecznymi partnerami ale zaprezentowali się także w tańcu z bliską osobą.

Leszek Miller na parkiecie!

Największą sensacją był niewątpliwie występ Moniki Miller i jej dziadka – Leszka. W końcu pierwszy raz mogliśmy podziwiać byłego premiera w walcu angielskim! Furorę wywołało także ogniste tango Sandry Kubickiej i jej przyjaciela Harry’ego, który okazał się prawdziwym tanecznym talentem. Niestety tym razem nie było taryfy ulgowej i jedna z par musiała pożegnać się z programem. Choć samba Oli Kot i Tomka Barańskiego została pochwalona przez jurorów, to właśnie oni wystąpili dla nas wczoraj po raz ostatni.

Zobacz odcinek na www.ipla.tv

Related Posts
Edyta Herbuś "World of Dance" fot. WBF Polsat
Czytaj więcej
19

HOT! Stylizacje Edyty Herbuś w programie “World of Dance – Polska”

Już dziś wieczorem pierwszy półfinał programu "World of Dance - Polska". W gronie jurorów obok Michała Malitowskiego i Rafała Kamińskiego zasiada Edyta Herbuś. Tancerka poza wiedzą podpartą ogromnym doświadczeniem scenicznym przykuwa uwagę również swoimi barwnymi stylizacjami. Za wszystkie kreacje jurorki w programie odpowiada stylistka Malwina Wędzikowska.
The Voice of Poland - skład trenerski
Czytaj więcej

Matt Dusk i Zuza Jabłońska zaśpiewają w półfinale „The Voice of Poland 9”! [video]

Przed nami jeden z najbardziej emocjonujących etapów w „The Voice of Poland” – półfinał. Zanim jednak poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, na scenie pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Podczas drugiego odcinka „LIVE” swoje single zaprezentują: kanadyjski wokalista Matt Dusk oraz Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej, polskiej edycji „The Voice Kids”!
Total
0
Share