Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVN

Top Model: Uczestnicy na planie teledysku

Uczestnicy programu “Top Model” mają już za sobą zagraniczny wyjazd, nagą sesję i zdjęcia na ściance wspinaczkowej. Przed jakimi zadaniami postawi ich tym razem jury?

Uczestnicy programu “Top Model” mają już za sobą zagraniczny wyjazd, nagą sesję i zdjęcia na ściance wspinaczkowej. Przed jakimi zadaniami postawi ich tym razem jury?

Na planie teledysku

Chodzili już po ruchomym wybiegu, pozowali do zdjęć skacząc na trampolinie i przygotowywali kampanię społeczną. Czy jakiekolwiek z zadań będzie jeszcze w stanie ich zaskoczyć? Okaże się już w kolejnym odcinku “Top Model”. Na początku ekipa przeniesie się na plan teledysku Darii Zawiałow. Czy uczestnicy odnajdą się w aktorskich rolach powierzonych im przez jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek? 

W sortowni ubrań

W kolejnym zadaniu uczestnicy wybiorą się do największej sortowni ubrań w Polsce. Tam, podzielenie na trzy grupy, przy pomocy zgromadzonej przez siebie odzieży i przyborów do szycia, staną przed zadaniem stworzenia nowych stylizacji, które później zaprezentują na wybiegu. Gośćmi specjalnymi będą Areta Szpura –  felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski.

Tajemniczy goście

Na zakończenie sesja zdjęciowa poza miastem. Pod okiem Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko uczestnicy będą musieli zapozować do zdjęć, które jury oceni na panelu. Tym razem jednak czekać ich będzie niespodzianka. Kim okażą się wyjątkowi goście zaproszeni na plan?  Odpowiedź w najbliższym odcinku “Top Model”.

Avatar
Napisane przez

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

“Kuchenne Rewolucje” mają 10 lat!

TVN

„The Four. Bitwa o sławę” znamy jury i prowadzącą!

Programy telewizyjne

Pierwsza miłość: Dominika poznaje króla chipsów!

Polsat

Anna Mucha jurorką w “Dance Dance Dance”!

TVP2

Oscary 2020: transmisja na żywo w Canal+

Canal+

The Voice Kids: Zaśpiewali lepiej od Beyoncé

TVP2

“M jak miłość”: Patrycja Markowska w 1492 odcinku serialu

M jak miłość

Barwy Szczęścia: Czas na walkę

Barwy szczęścia

Tamara Gonzalez Perea prowadzącą “Dance Dance Dance”

TVP2

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect