Top Model: Uczestnicy na planie teledysku

Uczestnicy programu “Top Model” mają już za sobą zagraniczny wyjazd, nagą sesję i zdjęcia na ściance wspinaczkowej. Przed jakimi zadaniami postawi ich tym razem jury?

Na planie teledysku

Chodzili już po ruchomym wybiegu, pozowali do zdjęć skacząc na trampolinie i przygotowywali kampanię społeczną. Czy jakiekolwiek z zadań będzie jeszcze w stanie ich zaskoczyć? Okaże się już w kolejnym odcinku “Top Model”. Na początku ekipa przeniesie się na plan teledysku Darii Zawiałow. Czy uczestnicy odnajdą się w aktorskich rolach powierzonych im przez jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek? 

W sortowni ubrań

W kolejnym zadaniu uczestnicy wybiorą się do największej sortowni ubrań w Polsce. Tam, podzielenie na trzy grupy, przy pomocy zgromadzonej przez siebie odzieży i przyborów do szycia, staną przed zadaniem stworzenia nowych stylizacji, które później zaprezentują na wybiegu. Gośćmi specjalnymi będą Areta Szpura –  felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski.

Tajemniczy goście

Na zakończenie sesja zdjęciowa poza miastem. Pod okiem Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko uczestnicy będą musieli zapozować do zdjęć, które jury oceni na panelu. Tym razem jednak czekać ich będzie niespodzianka. Kim okażą się wyjątkowi goście zaproszeni na plan?  Odpowiedź w najbliższym odcinku “Top Model”.

Poprzedni artykuł

M jak miłość: Sprawa do załatwienia…

Następny artykuł

Na dobre i na złe: Koniec marzeń?

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić