Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Polsat

DRAMA! Sandra Kubicka cierpi po “Tańcu z Gwiazdami”

Sandra Kubicka odpadła z show “Taniec z Gwiazdami” tuż przed finałem. Jakie emocje jej towarzyszyły i dlaczego płakała?

Taniec z gwiazdami odcinek 7 (fot. Polsat)

Sandra Kubicka odpadła z show “Taniec z Gwiazdami” tuż przed finałem. Jakie emocje jej towarzyszyły i dlaczego płakała?

Walka o kulę

W najbliższy piątek poznamy zwycięzców Kryształowej Kuli. Poziom jest bardzo wyrównany i taki był już w półfinale! Zarówno Sandra Kubicka, jak i Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas zachwycili widownię i jurorów swoimi tańcami. Niestety, zgodnie z zasadami programu, do finału przeszła tylko dwójka uczestników – Basia i Damian. Zaraz po zejściu z anteny zapłakana  Sandra Kubicka wybiegła ze studia.  Czy załamała ją przegrana?

Emocjonujące starania

W programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” zachwycała urodą, tanecznym talentem i otwartością wobec innych uczestników, produkcji czy dziennikarzy. W treningi wkładała całe swoje serce, co widać było później w jej tańcach. Dostarczyła nam mnóstwa wzruszeń. – Twój taniec jest najpiękniejszym prezentem dla widzów – powiedziała surowa zazwyczaj Czarna Mamba. Trudno się więc dziwić, że gdy ogłoszono wyniki Sandra nie była w stanie powstrzymać łez.

Prawdziwe łzy

– Tak, płakałam. Wybiegłam ze studia i nie chciałam z nikim rozmawiać – przyznaje piękna modelka – Ale to nie było dlatego, że nie potrafiłam znieść tego, że przegrałam, tylko ja naprawdę pokochałam ten program, tych ludzi, z którymi pracowałam. To była czysta przyjemność przychodzić rano do studia, śmiać się z produkcją. Ja płakałam za ludźmi – wyznała Sandra kilka dni później w wywiadzie. Okazuje się, że również, że mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych modelka, smuci się na samą myśl o opuszczeniu ojczyzny.

Czy Sandra zostanie w kraju?

– Ja po prostu nie chcę stąd wylatywać, a koniec tej przygody oznacza, że będę musiała wracać do domu. Nigdy nie spędziłam w Polsce tyle czasu – opowiada Kubicka. Cóż, pozostaje nam trzymać kciuki, by Sandra zaangażowała się w kolejny projekt w Polsce i została z nami na dobre. 

Już jutro finał show “Taniec z Gwiazdami”!

Avatar
Napisane przez

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect