“The Voice Senior”: Czas na półfinał!

The Voice Senior Święta

Już dziś półfinałowe zmagania uczestników pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Będzie świątecznie i nastrojowo! Na scenie nie zabraknie też muzycznych gości. 

Świąteczny czas na scenie!

Nowy muzyczny program TVP2 okazał się prawdziwym hitem. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia producenci zadbali o świąteczny klimat półfinału. Uczestnicy, po czterech z każdej drużyny, wykonają na scenie utwory związane z zimą i świętami. Nie zabraknie również kolęd. Usłyszmy m.in.: przebój Chrisa Rea „Driving Home for Christmas”, „Na Całej Połaci Śnieg” z repertuaru Kaliny Jędrusik”, „White Christmas” Binga Crosby’ego, „Dzień Jeden w Roku” Czerwonych Gitar oraz „Gdy Śliczna Panna” i „Lulajże Jezuniu”. 

Wspaniali goście

Oprócz seniorów na scenie pojawią się również Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron – trenerzy trzeciej edycji „The Voice Kids”, która startuje już 1 stycznia 2020 roku. Towarzyszyć im będą prowadzący show – Ida Nowakowska, Antek Scardina, Jan Dąbrowski oraz uzdolnieni uczestnicy poprzednich i nadchodzącej edycji muzycznego show dla najmłodszych. 

Kto wywalczy finał?

Przypomnijmy, że o miejsce w wielkim finale pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, walczyć będą: Kazimierz Kiljan, Mieczysław Gajos, Hanna Michalik i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. W półfinałowym teamie Alicji Majewskiej znaleźli się Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Janusz Sobolewski oraz Eugeniusz Tiemnikow. W sobotnim odcinku z drużyny Andrzeja Piasecznego usłyszymy Mieczysława Pernacha, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek, Annę Federczyk i Mieczysława Kincela. Siostry Szydłowskie, Andrzej Zagdański, Waldemar Wiśniewski i James Brierley reprezentować będą drużynę Urszuli Dudziak. 

Mnóstwo emocji!

Do wielkiego finału przejdzie po dwóch uczestników z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź o godzinie 20:05 w TVP2. 

Poprzedni artykuł

Netflix: Polska premiera serialu "Wiedźmin"!

Następny artykuł

Sylwester Marzeń z Dwójką: Chico gwiazdą wieczoru!

powiązane posty
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Niezwykłe talenty w Świętokrzyskiem i na Dolnym Śląsku [VIDEO]

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” wkraczają w decydującą fazę. To ten moment, kiedy emocje zaczynają sięgać zenitu, bo w drużynach trenerów pozostaje coraz mniej miejsc. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje. Tym razem przyszedł czas na muzyczne castingi na Dolnym Śląsku i w Świętokrzyskiem.
Całkowity
0
Dzielić