Specjalny odcinek „The Voice Senior” w Boże Narodzenie!

Marta Manowska Tomasz Kammel The Voice Senior

Mamy niespodziankę dla fanów programu „The Voice Senior”! W nadchodzące święta TVP2 wyemituje specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy wszystkich półfinalistów hitowego show. 

Świąteczna niespodzianka

Za nami półfinał „The Voice Senior”. Ale to nie koniec spotkań z muzykalnymi seniorami, którzy podbili serca milionów Polaków. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia widzowie będą mogli obejrzeć odcinek specjalny, który jest prezentem dla fanów programu. Prowadzący Marta Manowska i Tomasz Kammel wspólnie z wszystkimi półfinalistami będą rozmawiać o świętach. Nie zabraknie opowieści o tradycjach, wspomnień z dawnych lat oraz… muzyki. Widzowie ponownie usłyszą utwory związane ze świętami i okresem zimowym, które uczestnicy zaprezentowali w ostatnią sobotę na scenie muzycznego show. 

Polub nas na Facebooku – kliknij!

Kto wygra show?

Święta The Voice Senior już w najbliższą środę o godzinie 16:15 w TVP2. Przypomnijmy, że trzy dni później, 28.12.2019 o 20:05, zobaczymy wielki finał pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Uczestnicy będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.

Poprzedni artykuł

CHILI dostępny z płatnością na rachunku PLAY

Następny artykuł
Henry Cavill w scenie serialu "Wiedźmin"

Netflix: Obsada przedstawia świat serialu „Wiedźmin"

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić