DJ Bobo to nie człowiek, to firma!

DJ Bobo Sylwester Polsat 2019

Jest jednym z najbardziej popularnych muzyków eurodance. Jego wielkie hity jak „Chihuahua”, „Everybody” czy „There is a party” znają wszyscy. I choć utwory te wyszły spod jego pióra, to okazuje się, że DJ bo nie tylko jeden artysta, a cała firma! Piosenkarza odwiedził Maciej Dowbor, któremu muzyk zdradził wszystkie swoje artystyczne tajemnice.

– Jesteśmy w samym środku Szwajcarii. To nasza główna siedziba. Nasze biuro. Tutaj dla DJ Bobo pracuje na stałe 7 osób – opowiadał artysta oprowadzając Macieja Dowbora po swoich włościach. – Sprawujemy nadzór nad prawami autorskimi, publikacjami i licencjami. Organizujemy dla nas trasy koncertowe, również te światowe. Wszystko robimy właśnie tutaj, w małym miasteczku w Szwajcarii. – wyznał muzyk.

Przygotowania do występu!

Dwie z pracujących dla DJ-a Bobo osób zajmuje się obecnie przygotowaniami do występu artysty na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Jedna z nich, to jego choreograf Curtis.  – On odpowiada za materiały video i organizujemy grupę taneczną, która razem z DJ-em Bobo przyleci do Polski – wyznał piosenkarz.

Sylwestrowa moc przebojów!

Tak dobrze przygotowany artysta na pewno zrobi furorę na scenie. Zresztą tej nocy możemy spodziewać się samych wielkich wrażeń. W końcu poza DJ-em Bobo usłyszymy również Ronnie’go Ferrari, Michała Szpaka, Cleo, Sławomira, zespół Piersi, Daj To Głośniej, Layzee Fka Mr President i wielu innych znakomitych artystów.

Poprzedni artykuł

The Voice Senior: Wielki finał już jutro

Następny artykuł

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie wygrały show!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić