Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVN

3000. odcinek „Na Wspólnej”

Jeden z najdłużej emitowanych seriali ma prawdziwy powód do dumy! Już w czwartek, 2 stycznia, widzowie zobaczą jubileuszowy – 3000. odcinek “Na Wspólnej”.

Na Wspólnej - odcinek 3000

Jeden z najdłużej emitowanych seriali ma prawdziwy powód do dumy! Już w czwartek, 2 stycznia, widzowie zobaczą jubileuszowy – 3000. odcinek “Na Wspólnej”.

Odcinek musicalowy

Początek 2020 roku to dla twórców „Na Wspólnej” podwójna okazja do świętowania – emisja 3000. odcinka (2.01) oraz 17 urodziny produkcji (27.01).Z okazji emisji jubileuszowej odsłony „Na Wspólnej” producenci wraz z aktorami przygotowali dla widzów prezent. Jest nim epizod musicalowy, w którym aktorzy dadzą popis swoich wokalnych umiejętności w specjalnie skomponowanych i napisanych na tę okazję utworach. Fani serialu usłyszą cztery premierowe piosenki w wykonaniu m.in. Mieczysława Hryniewicza, Sylwii Gliwy, Julii Chatys, Dawida Czupryńskiego oraz Wojtka Rotowskiego!

Pierwsza czołówka serialu.

Sukces TVN

„Na Wspólnej” to jeden z najdłużej emitowanych seriali w Polsce. Od lat cieszy się popularnością wśród widzów, o czym może świadczyć kilkumilionowa widownia. „Na Wspólnej” jako jedyna tego typu produkcja emitowana jest przez cały rok, również w sezonie wakacyjnym.

Znani i lubiani

W 17-letniej swojej historii „Na Wspólnej” gościło na planie wielu znakomitych twórców i aktorów. To właśnie tutaj swoje pierwsze reżyserskie kroki stawiał Wojciech Smarzowski, twórca takich obrazów jak „Wesele”, „Róża” czy „Wołyń”. Z kolei przed kamerą w większych lub mniejszych rolach pojawili się Agnieszka Krukówna, Ewa Wiśniewska, Agnieszka Żulewska, Julia Pietrucha, Joanna Moro, Joanna Liszowska, Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Bartłomiej Topa, Paweł Domagała, Leszek Lichota, Paweł Deląg, Jacek Poniedziałek czy Antoni Królikowski.

Czołówka w latach 2007-2010

Czas na jubileusz!

Jubileuszowy – 3000. – odcinek „Na Wspólnej” już w czwartek 2 stycznia o godzinie 20.15 na antenie TVN oraz w Playerze! Tego nie można przegapić!

Avatar
Napisane przez

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect