Barwy Szczęścia: Wielka wygrana?

Barwy Szczęścia odcinek 2166

Zdrady, depresja, kłopoty w pracy – w serialu „Barwy Szczęścia” nie dla wszystkich los jest łaskawy. Co spotka bohaterów serialu w kolejnym tygodniu?

Telewizyjne reality

Na początek: świeże newsy z wioski „ex-ów”! W programie rozegra się decydująca walka – o głosy fanów i o to, kto zostanie zwycięzcą całego show. A Kacper (Jakub Szlachetka) zaskoczy kolegów i zapowie przed kamerami, że wygrane pieniądze odda fundacji, która pomaga osobom z zespołem Aspergera.
Czy chłopak podbije tym serca widzów – i w finale to właśnie on zdobędzie czek na 100 tysięcy złotych?

Regina zaskakuje…

Spora „rewolucja” czeka też seniorów, a konkretnie Reginę (Ewa Serwa). Sadowska wróci z sanatorium i wyzna Walerii (Ewa Ziętek), że poznała na wyjeździe nowego ukochanego… który od razu się jej oświadczył. A Górka, słuchając przyjaciółki, będzie w szoku.
– Ślub chyba nie wchodzi w grę… bo przecież ty nadal masz męża!

Bożena i doktor… Stawicki!

Z kolei Bożena (Marieta Żukowska) zdecyduje się na mały flirt… z doktorem Stawickim (Piotr Borowski). Ale gdy Karolina (Marta Dąbrowska) zauważy, że między jej szefową i nowym gościem „iskrzy”, Stańska wszystkiemu zaprzeczy.
– Chyba mu się podobasz…
– Ja? Coś ci się chyba wydaje…
– Nie mów, że nie zauważyłaś, jak na ciebie patrzy!
– Mam męża, gdybyś o tym zapomniała!

Kłopoty Sabiny

Swoich problemów wyprze się też Sabina (Barbara Kurzaj) – gdy Kazik (Grzegorz Mielczarek) wyzna, że znalazł jej schowek na butelki i gdy spróbuje nakłonić przyjaciółkę, by poddała się terapii.
– Wyszedłem z tego. Nie piję. Mam pracę i dach nad głową… Kiedyś miałem znacznie więcej. Ale to straciłem… przez wódkę. Chcesz usłyszeć, jak się skończy twoja historia? Mogę ci opowiedzieć…
– Nie jestem taka jak ty!
– Próbujesz rozwiązywać swoje problemy za pomocą wódki. Ale ona nie sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze…

Agata w korporacyjnym szale

Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) zacznie w końcu pracę w korporacji… i już pierwszego dnia złamie regulamin, dzwoniąc z biura do Patryka (Konrad Skolimowski). Dziewczyna dostanie za to od szefa (Maksymilian Rogacki) ostrą burę – i od razu zacznie się zastanawiać, czy w nowej firmie będzie naprawdę szczęśliwa.

Natalia chce opuścić kraj

Natalia (Maria Dejmek) swojego szczęścia postanowi za to szukać…. za granicą. Zwoleńska wyzna matce (Adrianna Biedrzyńska), że musi wyjechać z Polski, bo jako prawniczka nie może znaleźć w kraju pracy. I że jest gotowa zamieszkać w Niemczech.
– Żadna kancelaria mnie nie chce! Ten świat jest bardzo mały. Jak tylko słyszą moje nazwisko, od razu kojarzą sprawę z Oliwierem… A kiedy potwierdzam, że faktycznie ja to ja… następuje koniec rozmowy. Boże, jaka ja byłam głupia!
Czy Małgorzata zdoła ją zatrzymać?

Szaleństwo Piotra?

Za to w finale: dramat Piotra (Piotr Jankowski). W kolejnym tygodniu Walawski postanowi przenieść się z dziećmi do nowego domu, na drugim końca miasta. Tuż przed przeprowadzką odwiedzi go jednak Marian Topolski (Krzysztof Paszkowski) – ojciec dziewczynki, której przeszczepiono nerkę od Moniki.
– Chciałem podziękować… że się pan zgodził na pobranie organów od córki. Nigdy panu tego nie zapomnę… Ani moja Helenka.(…) Moja córka zawdzięcza panu życie…
A Piotr ulegnie na nowo emocjom…
…I po rozmowie z Topolskim nagle zniknie – ku przerażeniu Ewuni (Gabriela Ziembicka) oraz Kasi (Katarzyna Glinka).
– Porwali tatusia… Nie wrócił do domu. Nie odbiera telefonu…
– Jak to nie wrócił?
– Wyszedł godzinę temu…
– Zostawił was samych? A dokąd poszedł?
– Nie wiem. Mówił, że zaraz wróci…

Co wydarzy się dalej? Emisja „Barw szczęścia” jak zawsze od poniedziałku do piątku o godz. 20:10

Poprzedni artykuł

„The Voice Kids”: Marcin Maciejczak nowe muzyczne objawienie?

Następny artykuł

CANAL+ przedstawia teaser serialu "Mały Zgon"

powiązane posty
The Voice of Poland - Mariusz Szaban
Czytaj więcej

The Voice of Poland: Mariusz Szaban – artysta, którego zdradziła muzyka [video]

Historia Mariusza Szabana, wokalisty, kompozytora i producenta muzycznego, jest doskonałym przykładem na to, że z marzeń nie można rezygnować. Ten artysta popularność zyskał w 1997 roku singlem „Jak Natchnieni”, a kilka lat później śpiewał już na deskach amfiteatru w Opolu. Jak to się stało, że świetnie rokujący wokalista zniknął na kilka lat z polskiej sceny muzycznej?
Całkowity
0
Dzielić