VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

Dawid Kwiatkowski Voice Kids

Trener „The Voice Kids” nie należał do najspokojniejszych dzieci. Na planie programu Dawid Kwiatkowski zdradził, że zdarzyło mu się uciec z domu.

W trakcie wielogodzinnych nagrań talent show z udziałem dzieci, trenerzy programu niejednokrotnie wspominali swoje dzieciństwo. Po występie jednej z uczestniczek Dawid wyznał, że mając 13 lat postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców. 

Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos “Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…” – wspominał na planie Dawid Kwiatkowski, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku. 

Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat młody artysta zakomunikował wszystkim zebranym w studiu, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne. 

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku „The Voice Kids” poznamy ostateczny skład drużyn Dawida, Cleo, Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdzie się 18 uczestników, którzy zaśpiewają w Bitwach, drugim etapie programu.

Poprzedni artykuł
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Kto wystąpi?

Następny artykuł

Barwy Szczęścia: W sieci intryg

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić