Barwy Szczęścia: W sieci intryg

Barwy Szczęścia odcinek 2184 (fot. Artrama)

Kłamstwa, intrygi – po kolejnych odcinkach serialu „Barwy szczęścia” widzom znów skoczy adrenalina!

Katarzyna Sowińska w serialu

Przede wszystkim na ekranie pojawi się nowa bohaterka: Greta (w tej roli: Katarzyna Sowińska). Dziewczyna odwiedzi w więzieniu siostrę – Dianę (Małgorzata Krukowska) – która kilka miesięcy temu porwała Julitę (Katarzyna Sawczuk). A ta przekona ją, by pomogła jej się zemścić… Ale nie na Kołeckim (Maciej Czachowski), który porwanie zorganizował, tylko na Sałatce (Patryk Pniewski).
– Kołecki cię wciągnął w to bagno, a ty chcesz się mścić na Julicie?
– Kołek siedzi. Cyprian też. Mają za swoje. A ona jest szczęśliwa… To trochę nie fair.(…) Ty odbierzesz jej to całe szczęście…
Diana opracuje skomplikowany plan, a Greta – słuchając jej wytycznych – pojedzie od razu do klubu, by nawiązać znajomość z Józkiem.
– Czy ty to… naprawdę ty?… Józek Sałatka?! Tak bardzo chciałam cię poznać… Na żywo wyglądasz dużo lepiej niż w telewizji!
Kilka dni później nowa „przyjaciółka” namówi za to piłkarza, by odwiedził ją w domu… A życie sportowca legnie po tym spotkaniu w gruzach.
Jaką zemstę zaplanuje Diana? I co dokładnie wydarzy się w domu Grety?

Łukasz w tarapatach?

Z kolei Łukasz (Michał Rolnicki) w premierowych odcinkach znów odwiedzi Abaja (Kajetan Wolniewicz) – gotów na wszystko, by zdobyć obciążające „uzdrowiciela” dowody.
– Czuję się fatalnie… Potrzebuję pana pomocy… Bardzo proszę… Zapłacę podwójnie!
Znachor odkryje jednak, że Sadowski jest dziennikarzem – i postanowi w końcu „problem” usunąć. A konkretnie: przygotuje kolejną porcję „leczniczych” ziół… wzbogaconych o truciznę. Czy Łukasz wpadnie w zastawioną przez niego pułapkę?

Mariola kontra Justin

Tymczasem Mariola (Agnieszka Mrozińska) uzna, że czas utrzeć Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) nosa… i zacznie flirtować w pracy z Wangelem (Marek Kałużyński). Cios okaże się celny, bo jej „eks”- zirytowany – od razu poskarży się Hubertowi (Marek Molak).
– Ona go uwodzi! Klei się do niego jak…
Pyrka wzruszy jednak tylko ramionami:
– Nie przeżywaj… Na złość ci robi. Albo się popisuje…
– I nic jej nie powiesz?!
– Nie mój cyrk, nie moje małpy…

Co wydarzy się dalej?

Poprzedni artykuł

VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

Następny artykuł

„The Four. Bitwa o sławę” – nowość wiosennej ramówki Polsatu!

powiązane posty
The Voice Kids final Mateusz Gadek Kuba Szmajkowski T Grzegorczyk Maks Wieckowski wystep specjslny
Czytaj więcej

The Voice Kids 2: Święta na planie The Voice Kids!

Zielona choinka przystrojona kolorowymi bombkami i światełkami, biały śnieg oraz korzenny zapach pierników skutecznie przypominają o nadchodzących Świętach. W ten magiczny czas, uczestnicy drugiej edycji „The Voice Kids” postanowili przygotować muzyczną niespodziankę dla wszystkich fanów programu. Zobaczcie teledysk z dzieciakami w roli głównej, w którym można zobaczyć, jak przygotowują się do Świąt!
Całkowity
0
Dzielić