„The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami. Wideo.

The Voice of Kids 2 - Finał (fot. TVP)
The Voice of Kids 2 – Finał (fot. TVP)

Ten występ złamał Cleo… Co takiego wydarzyło się na planie “The Voice Kids”?

Występy młodych uczestników „The Voice Kids” wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show. W sobotnim odcinku na scenie usłyszymy utwór promujący film „Miasto 44” w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonają Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Niespodziewana reakcja

Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała – powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu.  

Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce – dodała trenerka „The Voice Kids”. 

Kto przejdzie dalej?

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu. 

Poprzedni artykuł

Na dobre i na złe: odc. 765: gdy powraca nadzieja

Następny artykuł

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Spotkanie uczestników!

powiązane posty
The Voice Kids 2 druga edycja sezon drugi final wystep specjalny HRVY Harvey Leigh Cantwell
Czytaj więcej

HRVY wystąpi w Finale „The Voice Kids 2”!

Kiedyś był spokojnym nastolatkiem, wrzucał covery do sieci, ale odkąd wylansował przebój „Personal”, to niemal codziennie śpi w innym kraju, bo podróżuje po świecie bawiąc swoich fanów. I nic w tym dziwnego – chłopak doskonale śpiewa, tańczy, a przy tym jest nieziemsko przystojny. Już w najbliższą sobotę HRVY wystąpi w Finale 2. edycji „The Voice Kids”.
Całkowity
0
Dzielić