Pierwsza miłość: Dominika poznaje króla chipsów!

Pierwsza Miłość (fot. B. Bogielczyk)

Już niebawem w serialu “Pierwsza miłość” w życiu Dominiki (Aneta Zając) pojawi się tajemniczy mężczyzna!

Bezczelność Dominiki

W galerii Anety (Maria Pakulnis), gdzie od niedawna pracuje bliźniaczka Marysi, pojawia się niepozorny klient, którego wygląd i aparycja nie wskazują na zasobny porftel. Dominika obraża mężczyznę biorąc go za pozera. Wylewa na niego kawę i odmawia dalszej rozmowy. Kobieta opowiada matce o sytuacji. Aneta nie kryje wściekłości. Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna to Wojtek Czajka (w tej roli Sebastian Perdek), król chpisów, spadkobierca rodzinnej fortuny.

Zakochany bogacz

W jednym z kolejnych odcinków pod wpływem Anety, Dominika spotyka się z królem chipsów, aby przeprosić mężczyznę za swoje zachowanie. Sceptycznie nastawiona ze zdziwieniem odkrywa, że spotkanie sprawia jej przyjemność i bardzo dobrze czuje się w towarzystwie Wojtka. Mężczyzna zaprasza Dominikę na randkę. Tymczasem w głowie kobiety rodzi się zupełnie inny pomysł na wykorzystanie znajomości z wpływowym mężczyzną. Dominika razem z Arletą (Joanna Majstrak) postanawiają okraść króla chipsów. Zastanawiają się nad najbardziej skutecznym sposobem na włamanie. Niespodziewanie mężczyzna, wyraźnie zauroczony Dominiką, zaprasza ją na weekend do Paryża…

Oszustwo na horyzoncie?

Czy Dominika zgodzi się na romantyczny wyjazd we dwoje? A może zła strona kobiety wygra i postanowi wykorzystać znajomość do wzbogacenia się?

Previous Article

"Kuchenne Rewolucje" mają 10 lat!

Next Article

„The Four. Bitwa o sławę” znamy jury i prowadzącą!

Related Posts
Total
0
Share