Anna Mucha jurorką w “Dance Dance Dance”!

Anna Mucha (fot. TVP)

Już 29 lutego startuje druga edycja “Dance Dance Dance w TVP2. W jury programu zasiądą Ida Nowakowska, Robert Kupisz i debiutująca w tej roli Anna Mucha.

Pierwsza edycja „Dance Dance Dance”, którą wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, okazała się wielkim sukcesem. Od 29 lutego widzowie ponownie będą mogli oglądać zmagania duetów próbujących wiernie odwzorować choreografie z najbardziej znanych klipów. W drugiej edycji programu zatańczą: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anią, prezenterzy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz dwa męskie duety – aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz.

W tym sezonie efekty wielogodzinnych treningów uczestników ocenią: międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska, projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą a także debiutująca w roli jurorki aktorka Anna Mucha. 

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja… No cóż, zawsze mówię to, co myślę.

– zdradza Anna Mucha. 

Przypomnijmy, że od kilku tygodni duety trenują niemal codziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Prince, Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Will Smith czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie będą mogli śledzić krok po kroku postępy gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Zwycięski duet wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję. 

Premierowy odcinek drugiej edycji „Dance Dance Dance” już 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2. 

Poprzedni artykuł

The Voice Kids: Zaśpiewali lepiej od Beyoncé

Następny artykuł

Oscary 2020: transmisja na żywo w Canal+

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić