Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Canal+

Oscary 2020: transmisja na żywo w Canal+

CANAL+ wyemituje 92. galę wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® Oscary 2020 jako jedyna telewizja w Polsce.

Boże Ciało (fot. Canal+)

CANAL+ wyemituje 92. galę wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce.

Kiedy oglądać Oscary?

Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie filmu będzie miała miejsce w nocy z 9 na 10 lutego. Oscary® zostaną wyemitowane w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów platformy CANAL+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Wśród nominowanych w kategorii „Najlepszy film międzynarodowy” znalazło się „Boże ciało” Jana Komasy, koprodukcja CANAL+.W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogli oglądać na żywo 92. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej.

Czerwony dywan i opinie ekspertów

W poniedziałek 10 lutego w  godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji godz. 5:00 rano. Tego samego dnia, 10 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALE KINO+).Jednym z faworytów do statuetki za najlepszy film międzynarodowy jest koprodukcja CANAL+, „Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy. Film od momentu premiery na festiwalu w Wenecji zdobył do tej pory już kilkadziesiąt nagród na wielu imprezach filmowych na całym świecie.

Odkodowana gala

GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+. NOC 9/10 LUTEGO. ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW PLATFORMY CANAL+ ORAZ WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH.

Avatar
Napisane przez

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

Dance Dance Dance: Zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie.

TVP2

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect