„Star Voice. Gwiazdy mają głos” w TVP2 – znamy jury

Star Voice Jury (fot. W. Kompała TVP)

TVP 2 przygotowała wiosenną niespodziankę. Już wkrótce zobaczymy show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”

Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20:35 w wyjątkowym show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

Gwiazdy w jury

Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondráčková ; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, Mariusz Kałamaga.

Szczytny cel

Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Pełna lista uczestników zostanie opublikowana wkrótce!

Show na scenie!

O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański.Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych.

Premiera muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” 28 lutego, o godz. 20:35 na antenie  TVP2.

Poprzedni artykuł

CANAL+ przedstawia zwiastun serialu "Mały Zgon"

Następny artykuł

"Święty" z Michalem Milowiczem i Mariuszem Węgłowskim w Czwórce

powiązane posty
Czytaj więcej

Doda i LP gwiazdami finału “Voice of Poland”!

Gościem specjalnym Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland” będzie LP – amerykańska wokalistka i autorka hitu „Lost on You”. Podczas ostatniego odcinka na żywo artystka zaprezentuje najnowszy singiel „Girl Go Wild”. To nie jedyna gwiazda sobotniego wieczoru – finałowy odcinek uświetnią również czołowi polscy artyści. Z gościnnym występem pojawią się również m.in. Sarsa, Baranovsky i Doda.
Całkowity
0
Dzielić