Cleo w The Voice Kids: Moja drużyna jest najlepsza

Cleo Voice Kids (fot. Jan Bogacz)

Przed nami ostatnie Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się drużyna Cleo. Wokalistka wierzy, że to właśnie ktoś z jej teamu wygra program. 

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem trzeciej edycji muzycznego show z udziałem najmłodszych. Dotychczas finalistów w swoich drużynach wybrali już Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W najbliższą sobotę na Cleo spadnie ciężar podjęcia decyzji, kto z jej ekipy przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem. 

Moja drużyna jest najlepsza, czy to się komuś podoba czy nie! – mówi Cleo.

W teamie wokalistki jest wiele utalentowanych muzycznie dzieci, a wśród nich m.in.: Magdalena Pająk, Wiktoria Zwolińska i Cornelia Andrzejak. Cleo zdecydowała się połączyć na jednej scenie ich trzy niepowtarzalne głosy czego efektem było mistrzowskie wykonanie utworu „At Last” Etty James. 

Dałam dziewczynom klasyk muzyki jazzowej, bo nie bałam się wysłać ich na wysokie szczyty. Te piękne diwy zaserwują nam wspaniałą ucztę muzyczną – mówiła Cleo tuż przed występem Magdaleny, Wiktorii i Cornelii.

Fragment występu tria z drużyny Cleo możecie zobaczyć już teraz. Dodajmy, że po zakończeniu występu pozostali trenerzy „The Voice Kids” nie kryli zachwytu. 

Mieliśmy dzisiaj iście królewski występ – podsumował występ dziewczyn Tomson. 

Sięganie po takie utwory wymaga dużej świadomości, dojrzałości i doświadczenia. Pokazałyście klasę i to, jak ten utwór jest piękny – dodał Baron. 

Ostatnie Bitwy trzeciej edycji muzycznego show TVP2 w najbliższą sobotę o 20:00. 

Poprzedni artykuł

"Święty" z Michalem Milowiczem i Mariuszem Węgłowskim w Czwórce

Następny artykuł

M jak miłość: Lilka w ciąży

powiązane posty
The Voice of Poland - skład trenerski
Czytaj więcej

Matt Dusk i Zuza Jabłońska zaśpiewają w półfinale „The Voice of Poland 9”! [video]

Przed nami jeden z najbardziej emocjonujących etapów w „The Voice of Poland” – półfinał. Zanim jednak poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, na scenie pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Podczas drugiego odcinka „LIVE” swoje single zaprezentują: kanadyjski wokalista Matt Dusk oraz Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej, polskiej edycji „The Voice Kids”!
Całkowity
0
Dzielić