Pierwsza miłość: Artur skończy romans Kingi?

Kinga, Pierwsza Miłość (fot. B.Bogielczyk)

W serialu “Pierwsza Miłość” Artur postanowi brutalnie zakończyć romans swojej żony!

Czy to koniec?

Artur (Łukasz Płoszajski) włamuje się na pocztę Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), aby przechwycić korespondencję meilową żony i jej kochanka. Postanawia zablokować wiadomości Janka (Maciej Mikołajczyk) do Kingi. Jednocześnie zdradzony mąż grozi Sylwii Koneckiej (Edyta Herbuś) eksmisją YOLO, jeśli nie pozbędzie się Janka z redakcji.

Manipulacja Artura

Zdenerwowana dziennikarka postanawia dowiedzieć się czy faktycznie jej były partner ma romans z Kulczycką. Byli kochankowie kłócą się o romans Janka z Kingą. Konecka zwalnia Janka z pracy. Rozgoryczony dziennikarz pisze wiadomość do Kingi z prośbą o spotkanie. Korespondencja trafia w ręce Artura, który szybko spławia mężczyznę uświadamiając go, że Kinga wybiera rodzinę zamiast namiętnego romansu. Załamany decyduje się wjechać z kraju na kolejną misję.

Kinga nie da za wygraną?

Niepostrzeżenie Kinga dowiaduje się, że Artur ma dostęp do jej wiadomości z Jankiem oraz,  że w jej imieniu zakończył znajomość z dziennikarzem. Zrozpaczona kobieta próbuje spotkać się z kochankiem przed wyjazdem. Czy działania Artura zakończą namiętny romans Kingi i Janka? Czy Kinga zdecyduje się zostawić kochanka dla rodziny?

Previous Article

Barwy Szczęścia: Marzenia i porażki

Next Article

Już dziś finał „The Voice Kids”. Kim są finaliści?

Related Posts
Czytaj więcej

Koszalin: Festiwal Kabaretu!

Już jutro, 27 lipca, odbędzie się 25. Festiwal Kabaretu w Koszalinie. Swoje wspólne ćwierćwiecze będzie świętowało również najsłynniejsze estradowe małżeństwo - Marian i Hela.
Total
0
Share