Dance Dance Dance: Zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie.

Pomyłki podczas występów zdarzają się wszystkim uczestnikom “Dance Dance Dance”. Ale żadna nie była komentowana tak jak ta z dzisiejszego odcinka.

Pomyłki podczas występów zdarzają się wszystkim uczestnikom “Dance Dance Dance”. Ale żadna nie była komentowana tak jak ta z dzisiejszego odcinka. 

Premierowy odcinek

Widzowie „Dance Dance Dance” aż do 11 kwietnia będą mogli śledzić taneczne poczynania gwiazd próbujących w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie do największych światowych hitów. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty – Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas. W związku ze zmianami już dziś będziemy mogli zobaczyć wspólne występy czterech duetów – Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, braci Rafała i Krzysztofa Jonkisz, Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. To właśnie dzięki jednej z tych osób na scenie dojdzie do zabawnej wpadki, którą Ania Mucha skomentowała w swoim stylu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Nie chcę tego widzieć!

Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła… – zaczęła Anna Mucha.

Pomyłkę uczestnika próbował tłumaczyć Robert Kupisz.

Ale jak wyszedł z tego – zauważył juror.

Ale najpierw szpetnie przeklął – dodała od razu Mucha.
Kto jest sprawcą zamieszania na scenie? Którzy uczestnicy „Dance Dance Dance” zdobędą najwięcej punktów? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2. 

Specjalny odcinek

Przypomnijmy, że występy duetów poprzedzi specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. 

Related Posts
Total
0
Share