Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Seriale

Od 6 kwietnia widzowie Super Polsat, Polsat 2, Polsat 1, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Film oraz Polsat Seriale (poprzednia nazwa to Polsat Romans) będą oglądać stacje w nowej oprawie.

Nowe logotypy

„Zmieniamy się dla Was” – tak brzmi hasło przewodnie spotu prezentującego nową oprawę oraz odświeżone logotypy wybranych kanałów. Polsat 1 (kanał adresowany do Polaków mieszkających za granicą), Polsat 2, Super Polsat zostały utrzymane w tych samych kolorach co antena główna: pomarańczowym i czerwonym z identyczną dla wszystkich czerwoną podstawą (red label). Kanały tematyczne natomiast zyskały nasycone barwy, każdy kanał inną oraz nową czcionkę z zachowaniem czerwonej podstawy.

Nowe logotypy  wybranych stacji tematycznych Telewizji Polsat
Nowe logotypy wybranych stacji tematycznych Telewizji Polsat

Spójna oprawa

Oprawa antenowa kanałów nawiązuje do elementów znanych już widzom z anteny głównej Polsatu. Elementy graficzne pojawiające się na ekranie zostały zaanimowane, a statyczna forma logotypu niejako zatrzymanego na kolorowej apli (jednolitego tła zawsze w kolorze danego kanału) zyskała efekt trójwymiarowości. Także pojawiają się typowe dla danej stacji kolory liter w zapowiadanych tytułach programów. Taka spójność barw ma wzmocnić identyfikację kanału z logotypem, co jest niezwykle ważne w sytuacji, gdy widz ma dostęp do setek kanałów telewizyjnych.

Nowe hasła dla każdej stajci.

W oprawie antenowej pojawią się także animacje z tytułami miniaudycji na wzór „Włącz emocje” Polsatu. „Włącz emocje” wykorzystane zostaną w Polsat 1, Polsat 2 oraz Super Polsat. W pozostałych zaproponujemy widzom: „Zoom na Cafe” (Polsat Cafe), „Taki jest świat” (Polsat Doku), „Play Extra” (Polsat Play), „Tylko dobre filmy” (Polsat Film), „Serial za serialem” (Polsat Seriale). Wszystkie konsekwentnie w kolorach stacji.

Start nowej telewizji – Polsat Seriale

Jutro również dojdzie do startu nowej telewizji. Polsat postanowił przekształcić Polsat Romans w stację skupiającą się na produkcji serialowej – Polsat Seriale. W nowej ramówce zobaczymy klasyczne produkcje jak i nowe produkcje.

Zmiana w poniedziałek

Debiut nowych logotypów oraz oprawy antenowej został zaplanowany na 6 kwietnia, a zwiastunem jest specjalnie przygotowany spot wizerunkowy, który w dynamiczny sposób pokazuje zarówno bogatą ofertę kanałów, jak i obrazuje funkcjonowanie nowej oprawy w praktyce.

https://www.facebook.com/polsatseriale/videos/1409365005918314/
Previous Article

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

Next Article

Na dobre i na złe: W cieniu nienawiści

Related Posts
Dominika Gwit-Dunaszewska gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”
Czytaj więcej

Dominika Gwit gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”

Już po raz kolejny Krzysztof Ibisz zaprasza do programu znanych gości – siódmy sezon "Demakijażu" od dziś na antenie Polsat Cafe! A w nim rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia z tymi, którzy nas fascynują i intrygują. Z ludźmi świata show-biznesu, internetu, sportu i sztuki. Z magnetycznymi kobietami i - po raz pierwszy w historii programu - z mężczyznami!
Total
0
Share