Pierwsza miłość: Krystian i Kalina walczą o opiekę nad córką!

To już ostatnie dni z serialem “Pierwsza Miłość” przed przerwą związaną z Koronawirusem!

To już ostatnie dni z serialem “Pierwsza Miłość” przed przerwą związaną z Koronawirusem!

Nieopanowana agresja

Wybuch złości Krystiana (Patryk Pniewski) podczas wystawy obrazów w galerii Anety (Maria Pakulnis) ma swoje przykre konsekwencje.

Młode małżeństwo dostaje powiadomienie z sądu rodzinnego, który ma zdecydować, czy zostanie im zabrane prawo do opieki nad córką. Okazuje się, że kurator postanowił skierować sprawę do sądu, co dodatkowo komplikuje sytuację Kaliny (Magda Wieczorek) i Krystiana.
Kurator (Jakub Wróblewski) namawia dziewczynę, by wyrzuciła nieodpowiedzialnego męża z domu, jeśli chce zachować prawo do opieki nad córką. Krystian decyduje się wyjechać na kilka miesięcy, aby nie dać urzędnikowi pretekstu do odebrania im córki.

Kurator wchodzi do akcji

Widząc, że Krystian opuścił rodzinę, mężczyzna przystępuje do ofensywy. Kurator nie ukrywa, że Kalina bardzo mu się podoba. Zaczyna wykorzystywać swoją przewagę. Pomaga Kalinie w opiece nad Marlenką, w nadziei, że dziewczyna odwzajemni jego uczucia. Kalina niestety wciąż kocha Krystiana. Odmowa dziewczyny wzbudza w mężczyźnie gniew. Czy kurator zemści się na Kalinie i odbierze im dziecko?

Premierowe odcinki serialu “Pierwsza miłość” do 16 kwietnia na antenie Polsatu!

Related Posts
Total
0
Share