Netflix: THE EDDY – oficjalny zwiastun

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun serialu The Eddy w reżyserii Damiena Chazelle’a z udziałem Joanny Kulig.
Joanna Kulig - The Eddy

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun serialu The Eddy w reżyserii Damiena Chazelle’a z udziałem Joanny Kulig.

Muzyka jako klucz

Akcja serialu The Eddy rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta. Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu The Eddy opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno.

Uznani twórcy

Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy®, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy – Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg, Taham Rahim i Leïla Bekhti.

Muzyka z serialu

W dniu premiery, 8 maja, wytwórnia Arista Records udostępni także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu. 

https://www.netflix.com/pl/title/80197844 – dodaj serial do listy ulubionych

Related Posts
Guillermo del Toro
Czytaj więcej

Guillermo del Toro i Netflix stworzą nową wersję Pinokia!

Zdobywca Oscarów Guillermo del Toro zadebiutuje na Netflix jako reżyser pełnometrażowej animacji zatytułowanej “Pinokio”, która stanowi życiową ambicję reżysera. Del Toro napisze do filmu także scenariusz i będzie jego producentem. Animowany musical zostanie zrealizowany metodą poklatkową. Pinokio będzie pierwszym filmem pełnometrażowym Del Toro od czasu “Kształtu wody”, nagrodzonego w zeszłym roku aż czterema Oscarami, w tym za najlepszą reżyserię i najlepszy film.
Total
0
Share