Wielkie gotowanie z gwiazdami w TVN

Do wspólnego sobotniego gotowania zachęcają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.

Do wspólnego sobotniego gotowania zachęcają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.

Smaczna rozrywka, na niełatwe czasy

Podczas dwugodzinnego show gwiazdy pokażą, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki i idealnym antidotum oraz swoistą terapią, na trudne czasy.

Kulinarny program już wkrótce w TVN.

Pyszności z Krakowa

Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga.

Rywalizacja między rodziną Gessler?

Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach. Jakie niespodzianki przygotują dla widzów prosto ze swoich kuchni?

Wspólnie z widzami

To nie wszystko. Każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami na antenie telewizji. Aby zgłosić się do akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom. 

Kiedy można zobaczyć program “Wielkie gotowanie”?

Program będzie można zobaczyć w sobotę, 25 kwietnia o godz. 11:30.

Related Posts
All Together Now 2 finał
Czytaj więcej

Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak zwycięzcą “All Together Now”

Za nami pełen emocji finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”.  Do walki o główną nagrodę - 100 tys. złotych - stanęło 14 finalistów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu  wygrywa Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak! 
Total
3
Share