Dance Dance Dance: Gorąca dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

Nie bierzemy mnie na litość! – zakomunikowała jurorka tanecznego show “Dance Dance Dance” po wypowiedzi Ani Karczmarczyk.
Aktorka Anna Mucha w stroju scenicznym na scenie show Dance Dance Dance.

Nie bierzemy mnie na litość! – zakomunikowała jurorka tanecznego show “Dance Dance Dance” po wypowiedzi Ani Karczmarczyk. 

Czas na solówki!

Dziś wieczorem w „Dance Dance Dance” zobaczymy solowe występy Rafała Mroczka, Mateusza Janusza, Rafała Jonkisza i Ani Karczmarczyk. Aktorka zaprezentuje choreografię z klipu Lady Gagi „Applause”. Wszystko wskazuje na to, że Ani Karczmarczyk nie w smak były opinie jurorów, ponieważ postanowiła się do nich odnieść. 

Iskry na scenie…

Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki… – wyznała na scenie Ania Karczmarczyk. 

Nie tłumacz się. Nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość – skomentowała Anna Mucha, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Nie proszę o litość. Wiem, że potrzeba czasu, żeby zrobić więcej – skwitowała uczestniczka „Dance Dance Dance”. 

To na pewno. Anka, my ci to wszystko mówimy dlatego, że chcemy wycisnąć z ciebie więcej – odpowiedziała Anna Mucha.

Anna Karczmarczyk (fot. N. Młudzik TVP)

Kto trafi do finału?

Dodajmy, że w dzisiejszym odcinku jedna para pożegna się z programem przekazując tym samym 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale 25.04.2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji „Dance Dance Dance”. Wielki finał będzie realizowany w studiu „Pytania na Śniadanie”. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. 

Related Posts
Czytaj więcej

Pierwsze „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”! Kto wystąpi?

Już za moment rozpocznie się ten etap programu, na który czekają wszyscy – „Bitwy”. Będą wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki, a zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami przetrwają tylko najzdolniejsi. Kto zwycięsko przejdzie do kolejnego etapu, a kto nie poradzi sobie z tremą? Czy Trenerzy zdecydują się na kradzieże? Jesteście gotowi? Ring jest wolny!
Roksana Wegiel The Voice Kids
Czytaj więcej

Powraca The Voice Kids! Kiedy premiera?

Na ten wieczór czekaliśmy całą edycję - już w sobotę 1 grudnia poznamy Najlepszy Głos w Polsce, a 9. edycja „The Voice of Poland” zostanie zakończona. Ale spokojnie, idzie nowe, bo kiedy coś się kończy, coś innego się zaczyna. Na antenę Telewizyjnej Dwójki powraca „The Voice Kids”. Już 1 stycznia o godz. 20:05 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek dziecięcej wersji muzycznego talent show. To będzie inwazja małych, wielkich talentów. Jesteście na nią gotowi?
Total
0
Share