Connect with us

TTV

TTV: Down the road z dodatkowym odcinkiem, powtórki w TVN

Powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka, który wyemitowany zostanie pod nazwą „Down the road. Zespół w domu”.

Reklamy
Down the Road (fot. TVN / Kobas Laksa)

Powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka, który wyemitowany zostanie pod nazwą „Down the road. Zespół w domu”.

O czym jest program?

„Down the road. Zespół w trasie” to program, w którym Przemek Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszył w podróż dookoła Europy. Premierowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22:05 na antenie TTV.

Prawdziwe emocje

„Emisja programu uruchomiła lawinę, której mało kto się spodziewał. Mnóstwo pozytywnych reakcji, dowodów sympatii, które trafiały nie tylko do nas, ale przede wszystkim do bohaterów i ich rodziców. Wszyscy są ciekawi, co się teraz u nich dzieje i jak bardzo takie wyprawy mogą zmienić coś w życiu? Ten odcinek odpowie na te pytania” – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV

Spotkanie z bohaterami w czasie kwarantanny

Przemek Kossakowski będzie łączył się z bohaterami i ich rodzicami za pomocą wideokonferencji. Sprawdzi, jak oceniają oni udział w programie oraz to, czy coś w ich życiu uległo zmianom po powrocie.

Program pojawi się w TVN

Finał zobaczymy, 10 maja o godz. 22:05 na antenie TTV. Co więcej, całą serię programu od 11 maja będzie można obejrzeć na antenie TVN. Stacja wyemituje w każdy poniedziałek o godz. 21:30 po 2 odcinki hitu TTV.

Gdzie można oglądać online program “Down the road. Zespół w trasie”?

Program można oglądać pod poniższym linkiem: https://player.pl/programy-online/down-the-road-zespol-w-trasie-odcinki,24483

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect