Connect with us

Masterchef Junior

MasterChef Junior: Straaasznie dobre jedzenie!

Tym razem młodzi kucharze udowodnią, że nie boją się niczego! Jak zawodnicy “MasterChef Junior” poradzą sobie ze swoimi kulinarnymi koszmarami?

Reklamy
Masterchef Junior 5 odcinek 8 (fot. TVN)

Tym razem młodzi kucharze udowodnią, że nie boją się niczego! Jak zawodnicy “MasterChef Junior” poradzą sobie ze swoimi kulinarnymi koszmarami?

Pokonać swoje kulinarne lęki!

W tym odcinku jurorzy pokażą swoje drugie oblicze, dotąd nikomu nieznane. Z miłych, wspierających i roześmianych osób przemienią się w postaci rodem z najstraszniejszych horrorów. Zadanie, które przygotowali dla małych kucharzy, sprawi, że ciarki przejdą im po plecach! Zawodnicy będą musieli ugotować pyszne dania z wykorzystaniem produktów, które są ich kulinarnymi fobiami. W tej konkurencji muszą udowodnić, że nawet z produktu, którego nie lubią i nie jedzą na co dzień, są w stanie przygotować straszną…to znaczy smaczną potrawę. 

Wizyta Oli

Ola Nguyen, zwyciężczyni VII edycji “MasterChefa” (fot. TVN/Newspix)

W drugiej części programu zawodnicy zmierzą się z kuchnią azjatycką. Wsparciem dla nich będzie Ola Nguyen, zwyciężczyni VII edycji “MasterChefa” i specjalistka w tej dziedzinie. Kucharze będą musieli przygotować dwa dania z wybranych przez siebie krajów: Indii, Chin, Wietnamu, Tajlandii oraz Japonii. Finał zbliża się wielkimi krokami, więc uczestnicy muszą się postarać i zaimponować jurorom, aby pozostać w programie.

Zobacz program na player.pl : https://player.pl/programy-online/masterchef-junior-odcinki,4306

Reklamy
Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect