MasterChef Junior: Straaasznie dobre jedzenie!

Masterchef Junior 5 odcinek 8 (fot. TVN)

Tym razem młodzi kucharze udowodnią, że nie boją się niczego! Jak zawodnicy “MasterChef Junior” poradzą sobie ze swoimi kulinarnymi koszmarami?

Pokonać swoje kulinarne lęki!

W tym odcinku jurorzy pokażą swoje drugie oblicze, dotąd nikomu nieznane. Z miłych, wspierających i roześmianych osób przemienią się w postaci rodem z najstraszniejszych horrorów. Zadanie, które przygotowali dla małych kucharzy, sprawi, że ciarki przejdą im po plecach! Zawodnicy będą musieli ugotować pyszne dania z wykorzystaniem produktów, które są ich kulinarnymi fobiami. W tej konkurencji muszą udowodnić, że nawet z produktu, którego nie lubią i nie jedzą na co dzień, są w stanie przygotować straszną…to znaczy smaczną potrawę. 

Wizyta Oli

Ola Nguyen, zwyciężczyni VII edycji “MasterChefa” (fot. TVN/Newspix)

W drugiej części programu zawodnicy zmierzą się z kuchnią azjatycką. Wsparciem dla nich będzie Ola Nguyen, zwyciężczyni VII edycji “MasterChefa” i specjalistka w tej dziedzinie. Kucharze będą musieli przygotować dwa dania z wybranych przez siebie krajów: Indii, Chin, Wietnamu, Tajlandii oraz Japonii. Finał zbliża się wielkimi krokami, więc uczestnicy muszą się postarać i zaimponować jurorom, aby pozostać w programie.

Zobacz program na player.pl : https://player.pl/programy-online/masterchef-junior-odcinki,4306

Poprzedni artykuł

Na dobre i na złe: Miłość, kłamstwa i skalpel

Następny artykuł

Spektakl „Piloci” w Player!

powiązane posty
Masterchef Junior 4 odcinek 1 (fot. MICHAŁ STAWOWIAK / TVN)
Czytaj więcej

Rusza 4. edycja „MasterChef Junior”! [GALERIA]

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce już po raz czwarty staną przed szansą zdobycia tytułu MasterChefa Juniora! 40 utalentowanych młodych kucharzy stawi czoła wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem?
Całkowity
1
Dzielić