Connect with us

player.pl

Spektakl „Piloci” w Player!

Od piątku 24 kwietnia w serwisie będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat – „Piloci”!

Reklamy
Spekatkl Piloci fot. Karol_Mańk

Od piątku 24 kwietnia w serwisie będzie można obejrzeć jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat – „Piloci”!

Wprost z Teatru Muzycznego Roma

„Piloci” to polski musical wystawiany w Teatrze Muzycznym ROMA w latach 2017-2019. Osią fabuły jest historia miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Tłem dla wielkiego uczucia łączącego Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską artystkę kabaretową, są dramatyczne wydarzenia historyczne – przede wszystkim m.in. Bitwa o Anglię. Ta, w której niezwykle ważną rolę odegrali polscy piloci.

Uzdolnieni twórcy

W rolach głównych zobaczymy m.in. Zofię Nowakowska, Jana Traczyka, Janusza Krucińskiego, Tomasza Więcka, Martę Wiejak, Pawła Kubata, Piotra Piksa, Piotra Janusza. Za libretto i reżyserię spektaklu odpowiada Wojciech Kępczyński. Teksty piosenek stworzył Michał Wojnarowski, a muzykę skomponowali Jakub i Dawid Lubowiczowie. Rejestracji przedstawienia dokonano w Teatrze Muzycznym ROMA w maju 2019 roku. Za realizację telewizyjną odpowiadał Tomasz Motyl.  

#zostańwdomu

Premiera „Pilotów” w Playerze to także krok w stronę wspierania polskiej kultury i rodzimych twórców. Platforma stała się partnerem Fundacji Legalna Kultura, której celem jest edukacja w zakresie praw autorskich i zagrożeń związanych z piractwem oraz uświadamianie znaczenia etyki w korzystaniu z dóbr kultury. W czasach zamkniętych kin i teatrów legalne serwisy VOD, w tym player.pl, stały się najlepszym – uczciwym i bezpiecznym – źródłem dostępu do najnowszych filmów, seriali, koncertów, a także spektakli i musicali. Wybierając legalne źródła każdy z nas wspiera polskich twórców i instytucje kultury. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji.  

Kiedy można zobaczyć spektakl “Piloci”?

„Pilotów” będzie można obejrzeć w Playerze już od piątku 24 kwietnia! Spektakle i musicale dołączają do oferty transakcyjnej serwisu, co oznacza, że można wykupić do nich dostęp bez konieczności posiadania pakietu pod tym likiem: https://player.pl/filmy-online/piloci,176695

Reklamy
Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect