Netflix: Dynastia 3. sezon już w maju!

Dynastia sezon 3 (fot. CW)

Fani rodziny Carrington mają powody do zadowolenia. Platforma Netflix ogłosiła, że wkrótce udostępni 3. sezon serialu “Dynastia”

Dlaczego nie zobaczyliśmy serialu wcześniej?

Dotychczas widzowie mogli śledzić serial “Dynastia” równolegle z premierą w amerykańskiej sieci CW. Niestety podjęto decyzję, że najnowsze odcinki zostaną wyemitowane dla reszty światowej widowni, po premierze w USA (chociaż pierwotnie informowano inaczej). Netflix na swoich kontach socialmedia informował, że opóźnienie wynika z decyzji sieci The CW.

Trzeci sezon “Dynastii” to duże zmiany

Kolejna seria “Dynastii” przyniosła szereg niespodzianek. Jeszcze w drugim sezonie z produkcją pożegnała się Nicollette Sheridan, a tymczasem na fanów czekały jeszcze dwa ogromne zaskoczenia. Daniella Alonso przejęła rolę Cristal po odejściu Any Brendy Conteras z powodów zdrowotnych, a nową Alexis została Elaine Hendrix .

Elaine Hendrix została pokochana przez fanów serialu
Daniella Alonso przejmując rolę Cristal zmieniła jej charakter. Czy fani na świecie ją zaakceptują?

Co czeka nas w nowych odcinkach?

W nowych odcinkach serialu Fallon (Elizabeth Gillies) będzie musiała pokonać komplikacje po wypadku u Liama (Adam Huber). Blake (Grant Show) i Cristal (Daniella Alonso) zmierzą się ze swoją brudną przeszłością. Sam (Rafael De La Fuente) i Joseph (Alan Dale) spróbują otworzyć własny biznes. Adam (Sam Underwood) ulegnie poważnemu wypadkowi a Kirby (Maddison Brown) da się porwać namiętności… Dominique Deveraux (Michael Michele) nie spocznie zanim nie zemści się na swojej rodzinie. Niestety w najmniej oczekiwanym momencie otrzyma cios od swojego własnego syna Jeffa (Sam Adegoke)…

Kiedy i gdzie można obejrzeć serial?

Serial “Dynastia” będzie można zobaczyć legalnie od 23 maja na platformie Netflix. Już teraz można oglądać dwa poprzednie sezony. Warto również dodać, że twórcy szykują już czwarty sezon serialu.

Previous Article

M jak miłość: Ratując Olka...

Next Article

Na dobre i na złe: Finał sezonu!

Related Posts
Total
1
Share