Connect with us

Seriale

Koniec serialu “Rodzinka.pl” – archiwum tylko w VOD TVP

Ostatni odcinek serialu “Rodzinka,pl” TVP2 wyemitowała dziś – 3 maja. Co dalej z produkcją?

Reklamy
Rodzinka.pl ostatni odcinek, koniec serialu (fot. TVP)

Ostatni odcinek serialu “Rodzinka,pl” TVP2 wyemitowała dziś – 3 maja. Co dalej z produkcją?

Telewizyjny fenomen

O fenomenie „Rodzinki.pl”, której średnia oglądalność każdego odcinka sięgała milionów, zdecydowały dowcipne puenty i życiowy scenariusz. Małgorzata Kożuchowska, doskonale odgrywająca rolę charyzmatycznej Natalii –  empatycznej i świetnie zorganizowanej matki trójki dzieci. Bardzo przekonywujący w roli Ludwika Tomasz Karolak, prawdziwy adorator swojej żony, zarządzający swoimi dziećmi cierpliwie, choć stanowczo. Wcielający się w rolę ich przyjaciół Jacek Braciak (Marek, mistrz anegdot) i Agata Kulesza (Maria, z mało pedagogicznymi, ale skutecznymi metodami wychowawczymi) przyglądają się funkcjonowaniu dużej rodziny z zazdrością i sympatią, czasem z dużym zdziwieniem.

Julia Wieniawa - kreacja na Sopot Festiwal 2019
Julia Wieniawa wyrosła na jedną z najważniejszych gwiazd młodego pokolenia. Wiele wskazuje na to, że czeka ją wielka kariera.

Kuźnia talentów

W serialu również występują znakomici aktorzy młodego pokolenia: Maciej Musiał (Tomek, młody buntownik). Adam Zdrójkowski (Kuba, nieśmiały mistrz deskorolki). Mateusz Pawłowski (uroczy Kacper z rozbrajającym uśmiechem, który uważa, że z racji bycia najmłodszym wszystko mu się należy).

"Rodzinka.pl", TVP2
Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w serialu “Rodzinka.pl”, TVP2

Rodzina w krzywym zwierciadle

Scenariusz „Rodzinki.pl” został stworzony na podstawie obsypanego nagrodami kanadyjskiego formatu „The Parents”. Najważniejszym atutem serialu jest autentyczność rodzinki. Widzowie dostrzegają w Boskich siebie, z całą paletą dobrych i złych emocji, uroków rodzicielstwa i dorastania dzieci. Szukając różnych pomysłów wychowawczych i sposobów na wspólne funkcjonowanie. Bohaterowie odkrywają przed widzem świat prawdziwych i szczerych relacji, w którym każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Pomimo codziennych problemów Boscy autentycznie się kochają, wspierają i problemy rozwiązują, będąc ze sobą we wszystkich ważnych momentach. To wszystko – podane w komediowy sposób powoduje, że mamy do czynienia z rozrywką na najwyższym poziomie.

Maciej Musiał dobrze wykorzystał szansę, którą dał mu serial. Udało mu się zagrać w kilku filmach i serialach w tym międzynarodowych. Tu na premierze serialu Wiedźmin w którym wziął udział.

Gwiazdy wspominają

Z seriale bardzo zżyli się aktorzy. Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem na Instagramie: Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia. Poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. (…) Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. (…) Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że „Rodzinka.pl”będzie żyła swoim własnym życiem (…).

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali „Dance, Dance, Dance”! (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali „Dance, Dance, Dance”! (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)

Co dalej z serialem?

Chociaż ostatni odcinek na antenie TVP2 został wyemitowany 3 maja, to „Rodzinka.pl” nie znika, a na stałe przeprowadza się do TVP VOD, gdzie bezpłatnie dostępne będą wszystkie sezony serialu.

Reklamy
Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect