Maciej Kurzajewski poprowadzi “Moja klasa – Back to School” w TVP 2

Maciej Kurzajewski (fot. TVP)
Maciej Kurzajewski (fot. TVP)

Dwójka zaprasza na premierę teleturnieju „Moja klasa – Back to School”, który poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Nowość na antenie

W trakcie odcinka prowadzący łączy się online z uczestnikiem i jego rodziną. Zadaje im pytania z zakresu wiedzy szkoły podstawowej i liceum. Do każdego pytania są cztery propozycje odpowiedzi. Uczestnicy, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie otrzymują nagrody pieniężne, których wysokość zależy od tego, jak szybko to zrobią. W trakcie ustalania odpowiedzi drużyna może się konsultować, wspierać pomocami naukowymi, a nawet ściągać.

Czas na maturę!

Jeśli drużyna ukończy liceum, może przystąpić do matury. To wielki finał teleturnieju, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć otwartych pytań. Ci, którzy odpadną przed zdaniem matury, otrzymują kwotę gwarantowaną, która premiowała ostatnią prawidłową odpowiedź.

Weź udział online!

W teleturnieju może wziąć udział każdy, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić ankietę https://tvp-sa.typeform.com/to/NuSp4a i wysłać filmik z prezentacją swojej osoby i członków drużyny na adres: bts@hugopolska.pl

Reżyserem teleturnieju jest Konrad Smuga od lat związany z Telewizją Polską. Reżyserował m.in.: „Postaw na milion”, „Europa da się lubić”, „Rolnik szuka żony” oraz „Konkurs Piosenki Eurowizji”.

Kiedy oglądać program?

Program będzie emitowany od poniedziałku 11 maja o godz. 18:30

Poprzedni artykuł

National Geographic: „Megastadiony” na 60-lecie Mistrzostw Europy

Następny artykuł
Twoja Twarz Znajomo FINAŁ (fot. M.Zawada)

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - odcinek specjalny

powiązane posty
Całkowity
1
Dzielić