Castingi do 9. edycji „MasterChefa” zakończone!

W niedzielę zakończyły się castingi do jesiennej edycji najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce – MasterChef.
Masterchef 7 - finał (fot. TVN)

W niedzielę zakończyły się castingi do jesiennej edycji najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce – MasterChef. Internauci wybrali trzech kandydatów, którzy już wkrótce pojawią się w kuchni MasterChefa, gdzie walczyć będą o wejście do finałowej czternastki. Czy sprostają wymaganiom Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana?

Internetowe castingi z głosowaniem

Przez trzy ostatnie tygodnie widzowie TVN mieli możliwość uczestniczyć w internetowych castingach do nowego sezonu „MasterChefa”. Co weekend odbywało się głosowanie online, w którym wybrano trzech zawodników. Automatycznie dostali się oni do najlepszej dwudziestki.

Kolejna edycja już jesienią

Kacper Lach, Iwona Kurczab i Tomasz Grabowski wraz z pozostałymi uczestnikami będą walczyć o wejście do finałowej czternastki i otrzymanie wymarzonego fartucha MasterChefa. Kandydatów do tego tytułu bez zmian oceniać będą Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. Polskiego MasterChefa. Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy? Odpowiedź już jesienią w TVN!

Related Posts
Total
3
Share