„The Victim” premiera w “Player”

Serial The Victim

Głośny miniserial BBC „The Victim” po raz pierwszy w Polsce. Produkcja, którą u nas zobaczymy pod tytułem „Ofiara”, to czteroodcinkowy thriller opowiadany z perspektywy powoda i oskarżonego.

Kto zawinił?

Osadzony w unikalnym systemie prawnym Szkocji, stawia trudne pytanie: kto tak naprawdę jest „ofiarą”? Pierwszy odcinek dostępny jest od 11 czerwca w Playerze.  Spokojny, oddany rodzinie kierowca autobusu Craig Myeres został niespodziewanie okrzyknięty „mordercą dzieci” i brutalnie zaatakowany. Co powinien zrobić? Zaszyć się w ukryciu i czekać, aż zamieszanie przeminie, a może za wszelką cenę próbować udowodnić swoją niewinność?

Historia z przeszłości

Piętnaście lat temu dziewięcioletni syn Anny Dean został zamordowany przez nastolatka. Sprawca został zwolniony z więzienia zaledwie po kilku latach, a jego dane utajniono. Teraz Anna sama staje przed sądem. Jest oskarżona o ujawnienie nowej tożsamości zabójcy swojego dziecka, nagonki na jego osobę i spiskowanie w celu popełnienia przestępstwa. Czy matczyny ból przemienił ją w kryminalistkę? Kto z tej dwójki jest prawdziwą ofiarą?

Poznaj obsadę serialu “Ofiara”

Główną rolę w serialu gra Kelly MacDonald, znana z produkcji „Trainspotting”. W roli Cragia Myersa – James Harkness („Czas mroku”, „Łotr 1”). Śledczego, zajmującego się sprawą napadu na Craiga gra John Hannah („Cztery wesela i pogrzeb”, „Agenci S.H.I.E.L.D). W produkcji wystąpili też m.in.: Georgie Glen, Isis Hainsworth, Andrew Rothney, Jamie Sives, Karla Crome. Twórcą serialu, scenarzystą i producentem wykonawczym jest Rob Willams („Obsesja Eve”). Za produkcje odpowiadają także Sarah Brown oraz Jenny Frain, a za kamerą stanął Niall MacCormick.

Gdzie oglądać serial “The Victim”?

Premiera głośnego na świecie serialu „Ofiara” od 11 czerwca w Playerze. Kolejne odcinki dostępne będą co tydzień w czwartek.  

Kliknij tutaj, aby oglądać serial “Ofiara – The Victim”

Poprzedni artykuł
Masterchef 7 - finał (fot. TVN)

Castingi do 9. edycji „MasterChefa” zakończone!

Następny artykuł

Filmy z HBO GO na niedzielę w domu

powiązane posty

Zbrodnie najcięższego kalibru! Już jutro startuje “Ślad” [wideo i zdjęcia]

„Ślad” przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad... Wtorkowe wieczory w Polsacie zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjne dla fanów seriali kryminalnych, gdyż "Ślad" będzie emitowany po dwa odcinki naraz! Zobaczcie zwiastun premierowych odcinków!
Całkowity
1
Dzielić