“Dzień Dobry Wakacje” już od 27 czerwca 2020

Paulina Krupińska i Damian Michałowski

Tego lata dziesięć kolejnych weekendów w TVN wypełnią wakacyjne odcinki “Dzień dobry Wakacje”

Premiera już w sobotę

Pierwsze w tym roku wydanie “Dzień Dobry Wakacje” poprowadzą Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Prowadzący “Dzień Dobry TVN” będą towarzyszyć swoim widzom również w wakacje. Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadbają o to, by wakacyjne weekendy rozpoczynały się dawką pozytywnej energii.

Sprawdzona ekipa

Program emitowany będzie od 9:00 do 11:30. Reporterzy odkryją niezwykłe miejsca w całej Polsce. W wakacyjnej kuchni pojawią się sprawdzone przepisy na lekkie, letnie dania i udane wieczory z grillem. Prezenterzy pogody-Bartek Jędrzejak i Diana Kautz zadbają o to, by zawsze świeciło słońce, a pogoda nie zaskakiwała. Ogrodnik Łukasz Skop podpowie jak dbać o rośliny w domu i w ogrodzie, a  Kasia Jaroszyńska udowodni, że zaadaptowanie przyczepy kamperowej na działce to doskonały pomysł na wyczarowanie z pomocą najbliższych niezwykłego miejsca do wypoczynku. 

Kiedy można zobaczyć program?

Pierwsze wydanie “Dzień Dobry Wakacje” już 27 i 28 czerwca od 9:00 w TVN.

Poprzedni artykuł

Netflix: Wyprawa na księżyc - zobacz oficjalny zwiastun

Następny artykuł

"MasterChef" ponownie na planie!

powiązane posty
Masterchef Junior 4 odcinek 1 (fot. MICHAŁ STAWOWIAK / TVN)
Czytaj więcej

Rusza 4. edycja „MasterChef Junior”! [GALERIA]

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce już po raz czwarty staną przed szansą zdobycia tytułu MasterChefa Juniora! 40 utalentowanych młodych kucharzy stawi czoła wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem?
Całkowity
0
Dzielić