The Voice of Poland: Urszula Dudziak nowym trenerem!

Postać w studio telewizyjnym
Urszula Dudziak trener The Voice Senior – fot. Natasza Młudzik / TVP

Już w sierpniu ruszają nagrania 11. edycji muzycznego show TVP2. Nową trenerką w programie została Urszula Dudziak. 

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu 

– mówi Urszula Dudziak. 

Z wersji “Senior” do “The Voice”!

To nie pierwsze spotkanie artystki z uczestnikami muzycznego talent show. Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie – Krystyna, Elżbieta i Jolanta z drużyny Urszuli Dudziak.  

Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?  

Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu 

– wyjaśnia nowa trenerka 11. edycji „The Voice of Poland”.  

Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce.   

Zobacz poprzednie odcinki

Jeśli chcesz obejrzeć muzyczne show, możesz zrobić to na platformie TVP.VOD
https://voice.tvp.pl/18656194/odcinki

Previous Article

Na sygnale: 500 dni na planie!

Next Article

„Taniec z Gwiazdami” wraca po COVID-19!

Related Posts
Total
1
Share